Yurtdışı Dil Eğitimi üzerine Wayout Consulting, size en uygun yurtdışı dil eğitim programlarını seçerken danışmanlık yapar. Yurtdışı dil okulu tavsiyeleri, yurtdışı dil bursları 2014, Yurtdışı dil eğitimi ; teorisi kurs saatlerinde, pratiği sosyal yaşantınızda devam eden bir süreçtir. Yurtdışında dil eğitimi almak,  yurtdışı dil okullarında sizi sadece ders saatlerinde İngilizce öğrenmekten öteye götürür. Sokakta, arkadaşlarınızla vakit geçirirken, tüm gerçekleştirdiğiniz aktivitelerde hatta market alışverişinizde dahi İngilizce eğitiminiz devam eder ve akşam siz günü bitirene kadar sürer. Yurtdışı dil kursları,  bundan dolayı yabancı dil öğrenim sürecinizi hızlandırır. Sizlere yurtdışında dil okullarına kayıt yaptırdığınızda sunabildiğimiz tüm burs destekleri için çabalıyoruz. Tüm adaylar için minimum ödemelerle, tasarruf ederek ve kazançlı çıkarak eğitim almaları bizler için çok önemli.

Bu bağlamda yurtdışında dil okullarına yapacagınız tüm kayıtlarda okulların 100 € ya kadar ulaşabilen kayıt ücretleri ve 250 € ya kadar ulaşabilen yurtdışı sağlık sigortanız bizden sizlere hediye. 

Dil öğreneceginiz ülkenin kültürel yapısı ve insanları ile yaşayacağınız paylaşımlar vizyonunuzu açacak ve ileride vereceğiniz eğitim ve kariyer yaşantınızda etkili olacaktır. Yurtdışı dil eğitimi her yaş ve konumdaki insanlara hitap eder. 16 yaş öğrenciler ile başlayan bu katılım iş hayatında bulunan ve kendine değer katmak isteyen bireylere kadar devam eder.

Öğrenciler gelecek eğitim hayatlarına önde başlamak için yaz okullarına, üniversite örgencileri yurtdışı yüksek öğrenim hazırlığı ya da kariyer planlamaları için kısa – uzun süreli dil okullarına, iş hayatındaki bireyler hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış eğitimlerle kısa süreli hızlı eğitim programlarına katılabilirler. Mesleğe ya da gelecekte alınacak eğitime uygun İngilizce dil kursları katılımcılara özel programlarla sunulmaktadır.

Bize aşağıdaki dil eğitimlerinin tümü için mutlaka ulaşın, gideceginiz zamanı, kalmak istediginiz süreyi bildirerek teklif isteyin ve fikir alın. Amerika’da İngilizce dil eğitimi, Kanada’da İngilizce dil eğitimi, Avustralya’da İngilizce dil eğitimi, Yeni Zelanda’da İngilizce dil eğitimi, İrlanda’da İngilizce dil eğitimi, İskoçya’da İngilizce dil eğitimi, Avustralya’da İngilizce dil eğitimi, Malta’da İngilizce dil eğitimi, Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimi, Kanada’da Fransızca dil eğitimi, Fransa’da Fransızca dil eğitimi, İsviçre’de Fransızca dil eğitimi, Almanya’da Almanca dil eğitimi, İtalya’da İtalyanca dil eğitimi, İspanya’da İspanyolca dil eğitimi, Ekvador’da İspanyolca dil eğitimi, Kosta Rika’da İspanyolca dil eğitimi, Çin’de Çince dil eğitimi, Brezilya’da Portekizce dil eğitimi, Fas’ta Arapça dil eğitimi, Rusya’da Rusça dil eğitimi, Japonya’da Japonca dil eğitimi. 

Çok Sorulan sorulara ayrıca burada  yanıtlar vermek isteriz;

Yurtdışında Dil Nasıl Öğrenilir?

Süreç henüz havaalanında başlar. İniş yaptıgınız an tüm dil kavramı değişir. Etrafınızda Türkce konusan kimse kalmaz ve okulda alacagınız egitimle devam eden süreç, marketten alacagınız suya kadar devam eder. Kelimeleri ya da söyleyeceklerinizi hatırlayamadıgınızda Türkiye’de hemen dönüş yapacagınız ana lisanınızla orada şansınız olmayacagı için, kendinizi zorlayarak derdinizi anlatır ve tam bu noktada yabancı dil eğitiminizin pratik kısmını alırsınız. Okul size kaliteli hocalarla egitim verecek, sizi bu pratik çalısmaları için okuldaki pratik dersleri hariç, sosyal hayata katılmaya teşvik edecektir.

Yurtdışında Dil Eğitimi Ne Kadar?

Bu tamamen sizin seçimlerinize göre degişiklik gösterir. Uygun fiyatlı okullardan en kaliteli sistemlere kadar yerleşim yapılabilir. Bize “yurtdısında dil eğitimi fiyatları” nedir sorularını yönelttiginizde size yanıt vermemiz, bir liste göndermemiz mümkün degil çünkü her adaya yönelik yeni bir çalısma, adayın gidiş tarihleri ve istedigi sistemlere göre degişmekte, yeniden hazırlanmakta. Yurtdışında dil egitimi fiyatlarını öğrenmek için; Bize iletişim formumuzu kullanarak; hangi ülkeye, şehire gitmek istediginizi, kaç ay kalmak istediginizi, ne zaman gitmek istediginizi, konaklamanızı aile yanı, otel, tek kişilik – paylaşımlı oda seçeneklerinden birini seçerek bildidirseniz size uygun teklif gönderilecektir. (18 yasından küçükler için yurtdısı dil egitimleri, yaz kampları ve diger sistemlerle farklılaştırılmıştır. aday 18 yaş altıysa lütfen bildiriniz.)

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Çalışma

Yurtdışında dil eğitimi alırken çalısabilirmiyim? Tarzı sorular alıyoruz. Bu bazı ülkelerde mümkündür. ABD ve avrupa ülkeleri hariç bu sistemler için bize danışınız.

Yurtdışında Dil Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

Bu tamamen adayın performansı, azmi ve gittiğinde sahip oldugu dil seviyesine göre degişiklik gösterir. Sağlıklı bir kurs 3 aydan başlar ve 1 seneye kadar devam eder. Bizim yeni adaylar için önerimiz daima en az 6 aylık kurslardır.

Yurtdışında Dil Eğitimi Ücretsiz Mümkün mü? 

Keşke elimizde ücretsiz sunabilecegimiz bir burs olsa. Wayout tüm istekli arkadaşlarımızın bütcesine uygun bir yurtdışı dil okuluna gidebilmesi  için elinden tüm indirimleri okullardan ister ve adaya sunmaya çalışır. Biz bu bağlamda yapabildigimiz okullardan ekstra indirim istemek vb durumlar hariç 100 € ya yaklaşan okul kayıt ücretleri ve 250 € ya çıkabilen yurtdısı seyahat sigortalarını ücretsiz olarak karsılıyoruz ve bunu okulların liste fiyatlarından yükseltmeler yapmadan size gerçek bir yurtdışı dil eğitim bursu ve hediye olarak sunuyoruz. Bunun dışında aday aile desteği, çalıştıgı firma destegi, yurtdısı egitim kredileri gibi banka destekleri ile egitimini finanse etmek durumundadır.

[vc_cta_button call_desc=”Wayout Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Malta, Fransa, Almanya ve İspanya gibi ülkelerde kalite ve güvenilirliğini kanıtlamış okulların temsilciliğini yapar. Yurtdışında dil okulları, lise, üniversite, yüksek lisans, staj, pilot eğitimi, avrupa üniversiteleri, yurtdışı staj tamamlama, yurtdışı sertifika, yurtdışı dil okulu fiyatları, kanada egitimleri gibi tüm alanlarda bize danışın. Yurtdışında eğitim bursları için gelen tüm bildirimleri haberler bölümümüzde ayrıca paylaşıyoruz. ” text_align=”text_left” title=”Bize Ulaşın” target=”_blank” color=”theme_button” icon=”none” size=”wpb_regularsize” position=”cta_align_bottom” button_align=”button_center” css_animation=”left-to-right” href=”http://www.wayout.com.tr/iletisim” bk_color=”#76c0e2″]tricker[/vc_cta_button]
[bquote prk_in=”Wayout Yurtdışı Eğitim ve Kariyer tam 10 yıl deneyimli danışmanlarıyla sizlerle. Yurtdışı Tüm Eğitim Sistemlerinde güvenilir ve yurtdışı yüksek eğitim deneyimi olan profesyonellerle ilerleyin. ” type=”colored_background” css_animation=”right-to-left”]tricker[/bquote]

[si-contact-form form=’1′]