Fransada Dil Okuluna gidenler tarafından gelen tüm olumlu ve olumsuz geri bildirimleri dinleyerek seneler içinde sorun yaşanan tüm Yabancı Dil Okullarını eledik ve geriye sıfır problemle çalıştıgımız okullar kaldı.

Fransada Dil Okuluna gitmek sandıgınızdan daha kolay.
Fransada Dil Öğrenmek hayatınızda çok büyük bir artı değer olacaktır. Prosedür sizin bizlere ulaşmanız ile başlıyor. İletişim formumuzu kullanarak, Fransada Dil Eğitimi almak istediğinizi bildirerek bize ne zaman gitmek, kaç ay kalmak istediginizi ve varsa şehir-okul seçiminizi ilettikten sonra size Fransada Dil Okulu Fiyatlarını, okul tavsiyelerimizi, seçeneklerinizi, konaklama bilgilerini ve sürec baslangıcı için adımları bildiriyoruz. Fransada Yabancı Dil Eğitimi Fiyatları tamamen sizin gideceginiz süre, okul ve konaklama seçimlerinize göre degişiklik gösterecektir.

Sık sorulan Sorulardan Bazılarını Burada Yanıtlamak İstiyoruz;
Fransada İngilizce Bilmemek sorun yaratacak mı?
Sizin gibi birçok öğrenci Fransızca bilmeden gidiyor. Fransada Yabancı Dil Eğitimi alma sebebiniz zaten ülkenizde her aşamadıgınız olayda türkce konusmak yerine Fransada Fransızca öğrenmektir. Daha açıklayıcı olursak Türkiye’de Fransızca kurslarına katılırsanız okuldan çıktıgınız an Türkce bir hayata tekrar karışacaksınız. Fransada Fransızca kursuna katılırsanız gece uyuyana kadar tüm yaşantınız Fransızca devam edecektir. Bu dil öğrenmenin en doğru ve hızlı yoludur. Türkiyede 1 sene sürecek bir eğitim Fransada dil okullarında 3 aya bedeldir. Ülkede hiç dil bilmeseniz de zorluk yaşamazsınız. Yaşayacagınız hedeflenen zorluklar sizin dilinizin çözülmesi ve aşmak için vereceginiz mücadelede anlatım, pratik yeteneginizi geliştirecektir.

Fransada Dil Eğitimi ve çalışma
Fransa Dil Okullarında dil egitimi alırken çalısmak mümkün degildir. Yasalar buna müsade etmez ve yakalanırsanız sınır dışı edilirsiniz. Birçok öğrenci bunu yapıyor ve yasadışı kayıtsız çalısıyor olsa da bunu sizlere arkadasca yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Fransada Fransızca Eğitim Fiyatları
Fiyatlar Tamamen sizin gidiş tarihiniz, seçeceginiz konaklama, okul ve kalacagınız süreye göre degişecektir. Bize ulaşarak bu kriterleri bildirip fiyat isteyiniz.

Fransada Ücretsiz Dil Eğitimi
Amarikada ücretsiz dil okulu yoktur. Tüm öğrencilerin yurtdışında burslu dil eğitimi almasını çok istiyoruz ancak bununla ilgili hiçbir okul ya da kurum desteği bulunmamaktadır. Biz Wayout olarak tüm adaylarımızın 200 € ya varabilen okul başvuru ücretlerini ve 250 € ya yaklaşabilen yurtdışı sağlık sigortalarını burs olarak hediye ediyor ve üstleniyoruz.

Fransada Hangi Dil Okuluna Gidilmeli?
Fransa’da popüler ve kaliteli birkaç dil okulu bulunmakta. Geçeceginiz uzun araştırma sürecinde firmalar tarafından size onlarca okul önerilecek, bir o kadar fiyat teklifi alacaksınız. Sizi uyarmak istediğimiz bazı noktalar bulunuyor. Sektörde kalitesiz ve niteliksiz okulların tümü yurtdışı eğitim firmaları ile anlaşarak yüksek paralar önermekte ve kendi okullarına ögrenci kayıt ettirmelerini sağlamaya çalısmaktadırlar. Malesef ülkemizde bunu oldukca fazla yaşamaktayız. Okul ve firma isimlerini deklare etmesek de bunları az çok araştırmalarınız sonucunda farkedebileceksiniz. Wayout 10 yıldır piyasanın içinde sizlerle. Olumsuz tek bir geri bildirimimiz bulunmamakta ve öğrencilerimiz ile hala selamlaşıp kahvemizi paylaşmaktayız. Bununla gurur duyuyoruz. Mutsuz ve kandırılmış insanların zararının ülkemize ve kendimize olacağını daima biliyor ve prensiplerimizden maddi çıkarlar için asla ödün vermiyoruz.

Fransada Dil Eğitimi veren üniversiteler mi yoksa dil okulları mı tercih edilmeli?

Kesinlikle dil okullarını tercih etmelisiniz. Üniversitelerde alacagınız eğitimler dönemlik ve tıpkı bizim üniversitelerimizin hazırlık bölümleri ile benzeşmekte. Dil kursları kadar donanımlı ve hayata birey hazırlayan eğitimler degil, üniversiteye aday hazırlayan, üzerine çok düşünülmemiş eğitimler sunulur.

Tüm soru ve kayıt işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

[vc_cta_button call_desc=”Wayout Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Malta, Fransa, Almanya ve İspanya gibi ülkelerde kalite ve güvenilirliğini kanıtlamış okulların temsilciliğini yapar. Yurtdışında dil okulları, lise, üniversite, yüksek lisans, staj, pilot eğitimi, avrupa üniversiteleri, yurtdışı staj tamamlama, yurtdışı sertifika, yurtdışı dil okulu fiyatları, kanada egitimleri gibi tüm alanlarda bize danışın. Yurtdışında eğitim bursları için gelen tüm bildirimleri haberler bölümümüzde ayrıca paylaşıyoruz. ” text_align=”text_left” title=”Bize Ulaşın” target=”_blank” color=”theme_button” icon=”none” size=”wpb_regularsize” position=”cta_align_bottom” button_align=”button_center” css_animation=”left-to-right” href=”http://www.wayout.com.tr/iletisim” bk_color=”#76c0e2″]tricker[/vc_cta_button]
[bquote prk_in=”Wayout Yurtdışı Eğitim ve Kariyer tam 10 deneyimli danışmanlarıyla sizlerle. Yurtdışı Tüm Eğitim Sistemlerinde güvenilir ve yurtdışı yüksek eğitim deneyimi olan profesyonellerle ilerleyin. ” type=”colored_background” css_animation=”right-to-left”]tricker[/bquote]

[si-contact-form form=’1′]