Güncel ve detaylı bilgiler için yeni sayfamız: https://dubai.wayout.com.tr

ES Dubai Dil Okulu, yurtdışı dil eğitimleri için tercih edilebilecek en kolay vize alınan, en özgür ve güvenli yaşam sağlayan, çalışma izni ile öğrencileri harcamalardan kurtaran artıları ile 2021 yılında bizler için en doğru seçimlerden biridir. Dubai ön yargılarımızla yaklaştığımız bir şehirdi. Son yıllarda aldığı yatırımlar ve yabancılara tanıdığı özgürlüklerle birçok ülkede bulunan yurtdışı dil okullarından daha keyifli ve nitelikli bir alternatif haline gelmiş durumda. Okullar maddi olarak güçlü yatırımcılar tarafından kurulduğu için, diğer ülkelere göre daha fazla yatırım yapılmış güçlü işletmelerdir. Okullarda ana dili İngilizce olan eğitmenler eğitim verir ve yüksek maaş aldıkları için diğer ülkeler yerine Dubai’de çalışmayı tercih eden çok nitelikli ve kaliteli öğretmenler bulundurur.

Dubai’de ana dil İngilizce denilebilir. Çok kozmopolit yani tüm ülkelerden insanların bulunduğu bir şehir olduğundan genel ortak kullanım dili İngilizcedir. Şehir nüfusunun % 90’ı dünya üzerinden gelen yabancılardan oluşur. ES Dubai dil okulu yetkili ielts eğitim ve sınav merkezidir. Dubai’nin en güçlü ve kaliteli okuludur.

Okul Dubai’nin merkezindeki ünlü Jumeirah Lake Towers’da Mazaya Business Avenue’da yer alır. Dubai içinde ulaşım kolaydır. Suç oranı sıfırdır. Hiç suç işlenmediği için güvenlidir. Kadınlar ve erkekler giyimde ve yaşamda özgürdür. Güvenle bir kadın ya da erkek bağımsız, huzurlu ve suçtan uzak şekilde giderek eğitimini alabilir. Dubai’de eğlence ve sosyal hayat bir çok ülkeye göre daha fazla imkan sunar. Sürekli canlı ve yaşayan bir şehirdir.

ES Dubai Dil Okulu Fiyatları – 2021

Haftalık 15 ders – Genel İngilizce Eğitimi

4 hafta: 1795 USD
8 hafta: 2400 USD
12 hafta: 2965 USD
20 hafta: 4195 USD
24 hafta: 4700 USD
36 hafta: 6480 USD

Haftalık 30 ders – Yoğun İngilizce Eğitimi  

4 hafta: 2360 USD
8 hafta: 3450 USD
12 hafta: 4450 USD
20 hafta: 6310 USD
24 hafta: 6995 USD
36 hafta: 9185 USD

Paketlere dahil olanlar:
Kayıt ücreti
İngilizce Eğitimi
2 haftalık paylaşımlı konaklama
Havalimanı karşılaması
Başlangıç kitapları
Vize Masrafları

Fiyatlar 31 Temmuz tarihine kadar indirimlidir.
300 USD depozit okula gönderilerek yıl sonuna kadar fiyatlar sabitlenebilir.
31 Temmuz sonrası yapılan kayıtlarda % 35 fiyat artışı yaşanacaktır.
Öğrenci vize red oranı Dubai Vizelerinde % 1’dir.
Tüm Dubai vize işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.
Vize işlemleri için sponsor, banka dökümü, resmi ve uzun evrak süreçleri istenmez.

Dubai Dil Okulu Kaydı – Dubai Öğrenci Vizesi

Okula kayıt olmak isteyen adaylar herhangi bir Pazar gününü başlangıç olarak hedefleyebilirler. Vize süreçleri yaklaşık 2-4 hafta sürer. Okula öncelikle kayıt gönderilir ve 300 USD depozit yatırılır. Bu depoziti yatıracağımız aşamada kararlı olmalıyız çünkü bu ödeme geri iadesizdir. Ardından okul kabul evraklarımızı ve faturamızı iletir. Bunun ardından vize aşamamız başlar. Tüm Dubai vize sürecinde Wayout olarak adaylarımız adına süreci yönetecek, destek olmaktayız.

Dubai vizesi için gerekli evraklar

Fotoğraf
Pasaport kopyası
Doldurulmuş başvuru formu
Ödeme dekontu

Öğrencinin herhangi bir konsolosluğa gitmesine, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yoktur. Diğer ülkelerden aldığınız vize reddi yada eğitim durumunuz, medeni haliniz, eğitim seviyeniz vize için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Öğrenciler 6 aya kadar vizelerini uzatabilirler ve bu vize sonlandığında artık ülkeden çıkış yapmak durumundadırlar.

Es Dubai Dil Okulu

Dubai Dil Okulu Çalışma İzni

Dubai’de 12 hafta ve üzeri eğitimlere kayıt olan adaylara çalışma hakkı verilir. Dubai’de iş bulmak kolaydır. Ülkenin çoğu yabancı nüfus ve geçici istihdam olduğundan sürekli olarak iş bırakanlar, ülkelerine dönenler olur ve bunların yerine firmalar yeni çalışanlar alır. Bu sürekli değişiklik durumu firmaların alışık olduğu bir sistemdir ve yeni öğrenciler geldiğinde işlere başvurarak çalışırlar. Saatlik kazanç Dubai’de 8-12 dolar arasındadır. Bu para öğrencilere yaşamlarını ve konaklamalarını sürdürmek için yeterlidir.

ES Dubai Dil Okuluna kayıt olan öğrencilere cv hazırlama ve iş bulma desteği sunulur. İş bulma garantisi yoktur ancak okulda bir çalışan sürekli olarak öğrencilerin işlerini firmalara gönderir, görüşmeler ayarlar ve süreçlerde destek olur. Dubai hayatına uyum sağlayıp, ingilizcesini bir miktar geliştiren öğrencilerin iş bulması zor değildir.  

Ayrıca Dubai diğer dil eğitimi veren ülkelerden farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanımaktadır. Bir bilgisayar mühendisliği mezunu öğrenci yeterli İngilizce bilgisine sahip olduktan sonra bilgisayar mühendisi olarak Dubai de kalıp oturma izni alır ve profesyonel olarak kendi mesleğini yapabilir. Bu bütün meslekler için gereklidir. Özellikle tasarımcılar ve mühendisler için çok ideal bir konumdur. Yeni mezun ve mezun olacaklar için iş olanakları yüksektir. Dubai de İngilizce dil eğitimi alıp kendilerini geliştirirken aynı zamanda şehri ve ülkeyi yakından tanıyacaklardır ki bu işe başlama süreçlerini hızlandıracaktır.

ES Dubai’de Dil Eğitimi ve Okul hakkında

ES Dubai dil okuluna her pazar günü başlayabilirsiniz. Her seviye için yeni bir eğitim ve sınıf bulunur. Sınıflarda 8 öğrenci bulunur. Modern, dijital tahtalar ve son teknoloji ile donatılmış okul oldukça rahat ve huzurlu bir eğitim imkanı sunuyor. Dubai’nin her yerinde ücretsiz wifi bulunuyor. Buna okul içi ve konaklama binaları da dahildir. Okul içinde kafeterya, öğrenciler için sohbet salonları, ders çalışma etüt alanları, online kütüphane, bilgisayar imkanları bulunur. Ders sonrası ve haftasonu okulun aktivite programlarına tüm öğrenciler katılabilir. ES Dubai sunduğu aktivite imkanları olarak dünyanın en renkli okullarından biridir.

Hangi eğitimleri alabilirim?

Es Dubai’de alabileceğiniz eğitimler genel İngilizce, yoğun İngilizce ve ielts sınav hazırlık eğitimidir. Genel İngilizce eğitimi haftada 15 ders, yoğun İngilizce eğitimi haftada 30 ders olarak sunulur. Yoğun eğitim alarak daha fazla öğrenim sağlamanız mümkündür. Dersler okulun programı ve öğrencinin seviyesine göre yerleşeceği sınıfa göre sabah ya da öğlen başlayabilir.

ES Dubai Dil Okulu Aktiviteleri

Her haftasonu sahil etkinlikleri, kite sörf, para sailing, sky diving, safari, partiler, eğlence mekanları, gece kulüpleri, yat turları, geziler, yoga sınıfları gibi bir çok etkinlik sunulmaktadır. Hava genellikle sıcak olduğundan öğrenciler deniz kenarında vakit geçirmektedir. Dünyanın en güvenli şehirlerinden biri olduğu için aktiviteler çok keyifli ve rahat geçer. Dubai’de Paris’dekinin bir eşi olan Louvre müzesi bulunmaktadır. Bu müzede düzenli olarak eserler sergilenir. Su parkları, akvaryumlar, dalış eğitimleri, kano – kayaking gibi bir çok aktivite imkanı bulunur.

Dil Okulu Konaklaması

ES Dubai dil okuluna başvuru yaparken paket ile birlikte 2 haftalık konaklama verilir. Bu konaklama okula çok yakın bir konumdadır ve oda büyüklüğüne göre 2-3 kişilik odalarda konaklanır. Yüzme havuzu, spor salonu, film izleme alanı, ders çalısma alanı, bilgisayarlar vb. Olanaklar bulunmaktadır. Öğrenciler genellikle konaklamalarını kısa süreli olarak okuldan alır ve ardından kendi evlerini bulur. Dubai’de kiralık ev imkanı çoktur ve öğrenciler daha bağımsız, arkadaşlarıyla ya da yalnız şekilde evlerini tutarlar. Aylık konaklama masrafı 200-600 USD arasında değişecektir.

Dubai’de sosyal yaşam

Dubai bir arap ülkesi olarak birçok kişinin aklında kapalı bir ülke imajı yaratabilir. Fakat Dubai sahip olduğu vizyon gereği başta giyim tarzlarına vermiş olduğu özgürlük ve hayatın birçok noktasında sağlamış olduğu yaşam kolaylığı sonucu birçok ingiliz, amerikan, avrupalıyı ve  dünyanın her yerinden milletlerin bir arada özgürce yaşayabileceği bir ortam oluşturmuştur. Dubai’de dilediğiniz gibi giyinebilir ve gece kulüplerinde ve birçok restoran içerisinde alkol tüketebilirisiniz. Dubai’de kadın özgürlüklerine ve imkanlarına önem verilir. Bunu vurgulamak için mekanlar zaman zaman sadece kadınlara özel yemeklerde % 60 lara varan indirimler, kadınlara özel geceler, ücretsiz içecekler ve eğlenceler sunar.

Suç oranı %0 yakın olan Dubai’de  evinizin aracınızın kapısını kilitlemeden çıkabilirsiniz ve döndüğünüzde eşyalarınızın yerinde durduğunu görebilirsiniz. Dilediğiniz saatte dışarı çıkabilirsiniz hiç kimse sizi rahatsız etmeyecektir.

Güvenlik konusunda dünyada sürekli olarak ilk 3 e giren bir ülkedir.Ve çok temiz bir ülke olan Dubai’de sokakta veya herhangi bir yerde çöp görmek imkansızdır.İstısnasız olarak heryer çok temizdir. Denizleri de inanılmaz derecede temiz ve güzeldir.

Sürekli olarak festival,fuar ve konserlerle şehir çok canlı durumdadır. Dünyaca ünlü sanatçılarıın konserlerini yada sergilerini görebilirsiniz.

Yeme içme vb yaşamsal giderler için öğrenciye ortama 300-400 USD yeterli olacaktır.

Dubai Vlog – Dil Okulu Aktiviteler