Kaplan Dil Okulları

Kaplan Yurtdışı Yabancı Dil Eğitiminde Amerika’da, Ingiltere’de, Kanada’da, Avustralya’da Iskoçya’da, Yeni Zelanda’da, Irlanda’da ve Singapur’da dil okulu’na sahip, 1930 kurulus yılı ile çok eski ve köklü bir çok merkezli ve kurumsal okullar yapılanmasıdır.
Kaplan International dil okulu bizim çalışmayı çok sevdiğimiz kurumsal yapıya sahiptir. Kurumsal ve çok şubeli okulları daha profesyonel bir çalışma düzeni nedeniyle hep tercih etmeliyiz. Eğer okullar kazandıkları parayı yeni kampüsler açmaya ve halihazırda bulunanları modernize etmeye harcıyorlarsa bu seçilebilir bir okuldur. Ancak sizden kazandığı para ile farklı iş kollarına yatırım yapıyorsa tek kampüs ile çalışmaya devam eder ve modernize olmaz. Örneğin Kaplan Amerika Dil Okulu ilk interaktif eğitime geçen okul olmuştur. Interaktif eğitim avrupa birliği yabancı dil öğretim standartlarına göre artık tüm modern okullarda kullanılması gereken ses, görsel ve dijital müfredatı içerir. Sınıfın tamamen bilgisayar sistemleri, interaktif tahtalarla modernize edilmesi gerekmektedir çünkü müfredat buna göre değişmiştir. Siz kitaplardan takip etmeye çalışıp tahtaya yazılarak anlatılan konular ile çalıştığınızda çok daha yavaş öğrenirsiniz ancak görsellerle desteklenmiş dijital sınıflarda aldığınız yeni tarz eğitimde öğrenme, görsel ve işitsel destekli olduğu için çok daha hızlı ilerler.

[bestwebsoft_contact_form]

kaplan-dil-okuluKaplan’da eğitim almış öğrenci yorumları bize herzaman olumlu dönüşler getirdi. Bu okula giden öğrencilerin arkadaş ve tanıdıkları bizlere ulaşarak kendilerinin de bu okula gitmek istediğini bildirdiler. Bu memnun kalınan okullarda karsılastığımız bir davranış. Eğitimlerinde çok uluslu bir yapı izleyen okulda şehir merkezleri, tarihi kentler, plaj kıyısı ve üniversite kampüslerinin içinde olmak üzere toplamda 42 okul bulunuyor. Bu Kaplan’ı dünyadaki en büyük ve köklü okullardan biri yapmakta. Yurtdışı yabancı dil okullarına karar verip gitmek toplamda birkaç aşamadan oluşur. Ülke, Okul ve şehir seçimi, gidiş tarihi ve fiyat belirlenmesi, konaklama imkanlarının seçimi, vize aşaması, vize sonrası seyahat, havalimanından alınıp yeni evinize yerleştirilmeniz, okula giderek eğitime başlamanız sürecinden geçerek eğitiminize başlayacaksınız. Ders sonrasında okul size katılabileceğiniz çok fazla sosyal imkan sunar. Öğrenciler genellikle ilk birkaç haftada bunlara katılır, sonra alıştıkları için kendi imkanlarını yaratırlar. Son gününüzde ise sertifikanızı alacak ve ülkenize eğer bir gezi planı yapmadıysanız döneceksiniz.

Kaplan Dil Okulları’nın kendi oluşturdukları K+ adlı bir eğitim sistemi var. Bu eğitim sisteminde interaktif sınıfların yanısıra öğretmenler öğrencilere daha yakın ve sınıf arka arkaya sıralar yerine daha geniş bir çember içerisinde. Herkes etkileşim halinde hızla öğrenim görmekte. Interaktif tahtalar, K+ extra dedikleri bilgisayardan erişebileceğiniz eğitim alanı, dileyenin katıldığı sosyal pratik gelişim sınıfları ile hızla ilerleyebilirsiniz.

 

kaplan-dil-okulu-sinif

 

Kursa katılmadan önce size uygun eğitimi mutlaka seçmelisiniz. Birkaç alanda farklı iş ingilizcesi kursları mümkün. Eğer biryerde çalışıyorsanız, ingilizce bilginiz varsa ancak iş hayatındaki akışa uyum sağlayamıyorsanız uzmanlığınıza yönelik yoğun iş ingilizcesi kurslarına katılabilirsiniz. Bu programlar genellikle kısa süreli seçilir. Eğer 6 ay ve üzeri eğitimlere katılıyorsanız size önerimiz genel ya da yoğun ingilizce kurslarıdır. Genel ingilizce eğitimleri haftada 20 derslik hafif bir programa sahip. Eğer hızla bu işi çözmek istiyorsanız daima yoğun ingilizce kurslarını seçin ki bu da haftada 28 derslik bir eğitim demektir. Haftada 20 ders ingilizce, 8 ders ise özel beceri, pratik ve yetenek geliştirme dersleri veriliyor. Bunun dışında K+ eğitim grupları, online dersler ve ekstra olarak sıkıştırılmış destek paketleri ile tam bir eğitim sağlıyor. Genel ingilizce kurslarından çok farklı bir programdır. Eğer 1 ay tatil yapıp ayrıca ingilizcemi geliştireyim diyorsanız genel, güçlü bir eğitim için yoğun programı seçin. Dersler 45 dakika sürer, sınıf mevcudu 12-15 kişi ile sınırlıdır. Eğer IELTS, TOEFL, Cambridge, Gre, Gmat gibi sınavlara hazırlanıyorsanız sınav hazırlık kursları okul tarafından veriliyor. Uzun süreli akademik 1 sene süren ingilizce eğitimleri de mümkün. Eğer üniversiteye devam etmek istiyorsanız Kaplan Dil Okulları üniversite yerleştirme hizmeti sunar. 6 ay ve üzeri eğitimlerden sonra bundan da faydalanabilirsiniz.

 

Ne Kadar Sürede Ingilizce Öğrenilir?

Ne kadar süreli kurslara gitmeliyiz? Yurt dısşında kaç hafta dil eğitimi almalıyım? Gibi soruları çok sık alıyoruz. Kaplan International Dil Okulu’nda 12 haftalı kbir sürede hiç bilginiz yoksa eğer bilindik konularda basit yazışmalar yapabilir ve konuşabilirsiniz ancak kelime bilginiz sınırlıdır. 24 hafta ve sonrasında günlük konularda konuşabilir, akıcı bir ingilizceye sahip olursunuz ancak tarz ve ifadeniz sınırlı kalır. 12 haftalık bir sürede örneğin ielts sınavından ancak 3.5-4 alabilir, 6 ayda 4.5-5 hedefleyebilirsiniz. 42 haftada 6.5-7 ielts skoru ile kendinizden emin bir ingilizceye sahip olursunuz.

 

kaplan-dil-okulu-interaktif

 

Kaplan Dil Okulu Konaklamaları

Konaklamalar için aile yanı, öğrenci yurtları gibi seçenekler var. Aile yanında konaklamak size pratik imkanı verir. Evde yaşam alanınızda konforlu olursunuz ve bağımsız konaklamanın birçok dezavantajını yaşamazsınız. Ev sahipleriniz ile kahvaltı ve aksam yemeği yer, ingilizce pratiği yapabilirsiniz.

Yurtdışı Ingilizce Dil Eğitiminizde Öğrenci yurtlarında konaklama konusunda da Kaplan yaklaşık 4800 öğrenci yurdu, aile yanı konaklaması seçenekleri ile hatta dünyanın en başarılı organizasyonunu yürütmekte. Eğer bağımsız olmak, başka öğrenciler ile birlikte yaşamak, yurtlarda yeni arkadaşlar edinmek, daha özgür bir ortamda kalmak istiyorsanız öğrenci yurtlarını tercih edebilirsiniz. Bu konaklama imkanları sizi birçok merkezde yurtlar, daireler, hosteller, iki ya da çok kişilik oda seçenekleri ile sunulmaktadır. Öğrenci yurtlarının birçoğunda ortak kullanımda mutfak bulunur. Banyolar da birçoğunda ortak kullanımdadır. Bizim konaklamalar hakkında söyleyeceğimiz; daha az sorumluluk istiyorsanız aile yanında, daha bireysel yaşamak istiyorsanız öğrenci yurdunda konaklayın.

 

kaplan-dil-okulu-konaklamalari

 

Şimdi okul kampüslerinin nerelerde olduğunu kısaca inceleyelim. Sırasıyla Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya Iskoçya Yeni Zelanda Irlanda ve Singapur okulları hakkında bilgiler aktaracağız.

 

Amerika Dil Okulu EC

 

 

Kaplan Amerika Dil Okulu

Amerika dil okulu fiyatları‘na buradan ulaşabilirsiniz.

Amerika Dil Okulları Sayfasına ulaşarak bilgilerinizi genişletebilirsiniz.

Yurtdışı yabancı dil eğitimlerinde önünüze birçok alternatif çıkıyor. Herkesin bu yolculukdan beklentileri birbirinden farklı. Eğer ingilizce eğitimi alırken ayrıca kültürel olarak gelişmek, güçlü bir atmosferde farklı bir yaşam tarzı tanımak istiyorsanız büyük bir ülke ve kalabalık şehirler seçmelisiniz. Sadece eğitim amaçlı beslenmek herzaman yeterli olmaz. Ayrıca kültürel açıdan gelişmek, yabancı dilinizi pratik olarak ilerletmenin yanında hayatınızı da daha rahat sürdürebilir bir birey olmanızı sağlayacaktır. Amerika Birleşik Devletleri dil eğitimi için çok büyük ve güçlü bir merkez. Yüzlerce dil okulu ve konumda eğitim alabileceğiniz alternatifleri sınırsız bir dünya. Dil Okulu seçimlerinde bütçenize göre hareket etmelisiniz. Eğer bütçe yeterli değilse malta dil okullarını düşünebilirsiniz ancak bir Amerika olmayacaktır. Burada çok eski ve köklü bir kültüre, popüler dünyanın tüm ilhamlarının doğuş yerinde eğitim alırsınız. Kişisel olarak da tüm ülkeleri ziyaret etmiş ve okullar dolaşmış bizler ABD’de diğer ülkelerden çok farklı bir tarz görüyoruz. Çokuluslu bir ülke olduğundan her milletten insan var. Kültür birbirine karışıp yeni bir hal almış ve ister istemez siz de dünya insanı oluyorsunuz. Örneğin ingiltere ingiliz ağırlıklıdır ve o kültürü alırsınız ancak Amerika’da kimsenin bağlı olduğu genel bir kültürel duruş yoktur. Herkes kaliteli yaşamaya, hayatını düzgün devam ettirmeye ve kariyerinde ya da hayatta edindiği amaca doğru yürümeye çalışır. Bu kültürü aldığınızda kendi ülkenize dönüp daha fazla hedefe yönelmiş biri olarak devam etmek mümkün.

 

Kaplan amerika dil okulları nerede?

New York Soho, New York Empire State, Boston Fenwey, Boston Harward Square, Washington, Philadelphia, Miami, Chicago, Chicago Illinois Institute of Technology, Seattle, Seattle, Highline College, Portland, Berkeley, San Francisco, Santa Barbara City College, Los Angeles Westwood, Los Angeles Whitter College, California Golden West College, San Diego’da bulunur.

amerika-kaplan-dil-okullari

 

Kaplan amerika dil okulu fiyatları sayfa sonunda liste olarak topluca verilmiştir.

 

Kısa kısa bu kampüslerden biraz bahsedelim. Bu size nereyi seçeceğiniz hakkında bilgi verecektir. Tüm kampüslerde sosyal ve kültürel çeşitlilik ve imkanlar tekrar tekrar övülür. Bunun nedeni tüm dil okullarının şehirlerin merkezinde ve hayatın tam içinde oluşudur. Piyasada öğrenci kabul eden diğer pekçok okul şehir dışında çok uzak mesafelerde kurulmuştur. Merkezde bir okul daima tercih edilmelidir.

 

New York Kaplan Dil Okulu Soho

Eğer sanat ile ilgileniyorsanız, sosyal hayat sizin için önemliyse bu kampüste eğitim alabilirsiniz. Güneş tepedeyken New York Soho ilgi çekici sosyal hayatı, moda merkezi oluşu ve kültürel etkinlikleri, akşam ise ünlü gece hayatı ile tanınır. Manhattan merezindeki bu konumu öğrenciler daha çok aktif bir yaşam seviyorlarsa tercih etmektedirler. Aile yanı yemekli ya da yemeksiz yurt konaklamaları tercih edilebilir.

Okul adresi: 623 Broadway New York, NY 10012

 

New York Kaplan Empire State Dil Okulu

Empire state binasının 63. katındaki eğitim alanında okulda farklı bir atmosfer bulursunuz. Eğer iş dünyasının merkezinde, dünyanın en popüler binasında eğitim almak istiyorsanız burası size uygun olacaktır.

Kaplan New York Dil Okulu Adresi: 350 Fifth Avenue, Suite 6308 New York, NY 10118
Boston Kaplan Dil Okulu – Fenway

Boston’da bu konum dünyanın en fazla eğitim kurumu ve öğrencisinin bir arada olduğu yerdir. 50 den fazla okul iç içe geçmiş ve binlerce öğrenci burada eğitim alır durumdadır. Amerika’nın eğitim başkenti olarak geçmektedir ve daha iyi yabancı dil pratiği yapabileceğimiz bir konum olamaz.

Kaplan Boston Dil Okulu Adresi: 540 Commonwealth Avenue Boston, MA 02215

 

Boston Kaplan Dil Okulu Harvard Square

Eğer Harvard Üniversitesi konumunda dil eğitimi almak istiyorsanız burası seçilmesi gereken yerdir. Çeşitli alışveriş ve sosyal alanlar, kültürel etkinlikleri ve eğitim atmosferi ile seçmin insanlar ile birlikte eğitim

Adres: 39 John F. Kennedy Street Cambridge, MA 02138

 

Washington Kaplan Dil Okulu

Amerika’nın başkentinde eğitim alacağınız bu konumda amerikan sanatı, mimarisi ve kültürünün merkezinde bulunacaksınız. Çok ünlü müzeleri ve sosyal kültürel çeşitli etkinlikleri ile güzel bir merkezdir.

Adres: 1100 G Street NW Washington DC 20005

 

Philadelphia Kaplan Dil Okulu

Birleşik devletlerin eski başkenti, bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı yer. Eski dokusu ve farklı havasıyla sizi kendine çekecek olan bu şehir arnavut kaldırımıyla döşeli sokakları eski dünyanın izlerini taşır. Birçok ulustan farklı insanın yaşadığı bu yerleşkede tarih ile iç içe bir eğitim alacaksınız.

Adres: 1222 Walnut Street, 2nd Floor Philadelphia, PA 19107

 

Miami Kaplan Dil Okulu

Beyaz kumsallar, müthiş deniz, sosyal ve zengin bir atmosfer, yıl boyu sıcak, üşümek istemeyenlerin ortak noktası, müthiş restoranlar, kafeler, seçkin dükkanlar ve sanat mekanları ile popüler ve ılıman kültürün merkezi. Eğer aradığınız buysa şehir merkezindeki bu okulu ingilizce dil eğitiminiz için tercih edebilirsiniz.

Adres: 4425 Ponce de Leon Blvd, Suite 1612 Coral Gables, FL 33146

 

Chicago Kaplan Dil Okulu

Jazz ve müziğin başkenti farklı bir tat Chicago. Tüm şehirlerin yanında işitsel sanatlar ile en fazla yakınlaşmış olan okul burası. Okul şehir merkezinde Millennium park adlı göl kenarında çok ünlü bir parka yakındır.

444 North Michigan Avenue Chicago, IL 60611
Chicago Kaplan Illinois Institute of Technology Kampüsü

Bu ikinci Chicago kampüsü üniversitenin içinde ayrı bir dünyadır. Çok büyük ve güçlü bir okul içerisinde üniversite sosyal ve kültürel avantajlarını kullanarak eğitim almak istiyorsanız burayı seçebilirsiniz.

Adres: 10 West 35th Street 2nd floor Chicago, IL 60616

 

Seattle Kaplan Dil Okulu

Seatlle 1960-90 yılları arasında dahi müzisyenler yetiştirmiş, doğayla iç içe bir şehir. Eger kayak, kır yürüyüşleri, rafting gibi hobileriniz varsa burayı tercih edebilir, su kıyısında eğitim alabilirsiniz.

Adres: 51 University Street, Suite 300 Seattle, WA 98101

 

Seattle Highline College Dil Okulu

Burada kampüs içerisinde eğitim almak mümkün. Dilerseniz üniversite konforunda eğitim alabilirsiniz. Doğanın içinde dağ eteklerine kurulmuş olan bu kampüs biraz daha derslere adapte olmak isteyen öğrenciler için iyi bir kaçış noktası.

Adres: 2400 South 240th Street Des Moines, WA 98198

 

Portland Amerika Kaplan Dil Okulu

Yaya dostu ve kış sporlar, doğa merkezlerinden biri olan Portland dünyanın en yeşil şehirlerinden biridir. Doğa ile iç içe geçmiş bir kampüsde eğitim almak istiyorsak burayı seçebiliriz. Şehir fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere ağaçların içine kurulmuştur. Güzel müzik yapılan bir konumdur. Keyifli yaşayan insanların şehridir.

Adres: 323 NW 13th Ave , Suite 305, 3rd Floor Portland, OR 97209

 

Berkeley Kaplan Dil Okulu

University of California’nın yanında yeşil bir kampüsde akademik bir alanda eğitim alabilirsiniz. Bu konum çok fazla öğrenciye ev sahipliği yapar. Sürekli konserler ve öğrenci etkinlikleri düzenlendiğinden eğlenebileceğiniz bir yerleşkedir. Dil Eğitiminizi disiplinli bir şehirde almak istiyorsanız eğitime kolayca adapte olmak isteyeceğiniz konum burasıdır. Şehirde 60.000 öğrenci yaşamaktadır ve yaş ortalaması 52 dir. Çok genç nüfusa sahip bu şehirde güzel zamanlar geçireceksiniz.

Adres: 150 Berkeley Square Berkeley, CA 94704

 

San Francisco Kaplan Dil Okulu

Körfez kıyısında ve çevredeki dağlarda çok keyifli bir konum. Bizim kişisel görüşümüzde Amerika’da eğitim alınabilecek en güzel kampüslerden birisidir. San Francisco çok güzel bir şehir.

Adres: 149 New Montgomery Street San Francisco, CA 94105

 

Kaplan California Santa Barbara City College

Sahil kenarında çok güzel bir konum. Okulun spor tesisleri, plajları, sosyal imkanlarından faydalanarak eğitim alabileceğiniz bir lokasyon.

Adres: 721 Cliff Drive, ECC 21 Santa Barbara, CA 93109

 

Los Angeles Westwood Kaplan Dil Okulu

Hollywood, Beverly Hills University of California merkezlerinde dünyanın en güzel ve popüler konumlarından birinde eğitim alın. Dünyanın her yerinden bu kültürü seven öğrenciler buraya akın eder. Sayısız açıkhava aktivitesi ve ünlüler ile iç içe bir yaşam. Disneyland ve benzeri birçok sosyal aktivite.

Adres: 1133 Westwood Boulevard Suite 201 Los Angeles, CA 90024

 

Whitter College Campüs Dil Eğitimi

Modern ve tam donanımlı bu okulda okul üniversitenin kaynaklarını kullanır ve plaja yürüme mesafesindedir. Hollywood’un en güzel alışveriş merkezleri de bu kampüse çok yakın bulunmaktadır.

Adres: 13509 Earlham Drive Whittier, CA 90608

 

Golden West College Dil Okulu Kampüsü

Bu kampüs de sahil kenarında sörf şehri olarak bilinen Huntington plajının kenarında bulunur. Golden West College Kaplan’ın sporsever ve aktif gençler için çok popüler olan kampüslerinden biridir. Yine kampüs içinde eğitim alırsınız ve aktif bir hayatınız olur.

Adres: 15744 Goldenwest Street Huntington Beach, CA 92647

 

San Diego Kaplan Dil Okulu

Tarihi ve güzel Gaslamp adında bir bölgeye konumlanmış okul kampüsü çok fazla festivale, eglence mekanı ve restorana ev sahipliği yapan bir merkezdir. Bir San Francisco ya da Chicago gibi aktif değildir ancak yine de mutlu olabileceğiniz, yaşam masraflarının daha uygun olduğu bir konumdur.

Adres: 660 6th Avenue San Diego, CA 92101

ingiltere-dil-okulu-fiyat-listesi

 

Kaplan Ingiltere Dil Okulu

 

Kaplan Ingiltere dil okulu fiyatları‘na buradan ulaşabilirsiniz. Ingiltere’de dil eğitimleri konusunda da çok güçlüdür. Tam 11 kampüse sahip degişik şehirlerdeki okullarında eğitim vermektedir.

 

Londra Covent Garden, Londra Leicester Square, Manchester, Cambridge, Liverpool, Oxford, Torquay, Bath, Salisbury, Edinburgh, Bournemouth ve Irlanda’daki Dublin Kaplan Dil okuluna kısaca göz atalım. ingiltere kaplan dil okulları fiyatları için sayfanın sonundaki tabloları inceleyebilirsiniz.

 

kaplan-ingiltere-dil-okullari
Kaplan Londra Dil Okulu Covent Garden

Bu okul Londra’daki en merkezi konumda bulunur. Big Ben, Buckhingham Sarayı, Thames nehri yürüyüş mesafesindedir. Birçok tursitik ve tarihi mekanın içerisinde modern sınıflarda eğitim alır ve kendinizi geliştirirsiniz. Dünyanın en çok yabancı ziyaretcisi bu şehire gelmektedir. Camden Town marketleri, West End muzikal, tiyatro ve filmleri heryönüyle kültürel bir cennet sunuyor. Bu okulda sadece 25 yaş altı öğrenciler kabul edilir. Leicester Square biraz ilerisinde Trafalgar Meydanının yanında farklı bir kampüstür. Orada da 25 yaş üstü öğrenciler kabul edilir. Bu gelen yoğun talepler sonucunda ayrışmış dünyada tek örnek bir sistemdir. Yaşıtlarınızla eğitim alarak böylece daha sağlıklı bir atmosferde yabancı dil eğitimi alırsınız.

Kaplan Londra Adresi: 25 yaş altı için: 3–4 Southampton Place London, WC1A 2DA
25 yaş üstü için: 3–5 Charing Cross Road London, WC2H 0HA

 

Kaplan Manchester Dil Okulu

Kültür, sanat, müzik, medya merkezi Manchester öğrenci hayatı için ideal, Londra’dan daha az masraflı ancak sanat kültür başkentlerindendir. Avrupa’nın en kalabalık öğrenci nüfusuna ev sahipliği yapar. Hayat öğrenciler için kolaylaştırılmıştır.

Adres: 1 Portland Street, 6th Floor Manchester, M1 3BE

 

Cambridge Kaplan Dil Okulu Kampüsü

Dünyanın en büyük üniversite şehri. Cam nehri kıyısında kurulu çok aktif bir şehir. Burada hareketliliği sayesinde birçok canlı müzik ve komedi gösterilerine ev sahipliği yapar. Ayrıca ingiliz kültürü, ve meşhur öğle yemeği sanatını keşfetmek için de idealdir. 2016 yılında 40. yılını kutlayan okul sürekli yenilenerek ilerlemeye devam etmektedir.

Adresi: 75 Barton Road Cambridge, CB3 9LG
Liverpool Kaplan Dil Eğitim Merkezi

Liverpool çok eski ve köklü bir liman kenti. İçerisinde güçlü bir tarih barındıran bu kampüsde Unesco Dünya Mirası olan bir kentte eğitim alabilirsiniz. Liverpool çok konforlu ve kültürlü bir şehirdir.

Okulun adresi: 2nd Floor, Cotton House Old Hall Street, Liverpool Merseyside, L3 9TX,

 

Oxford Ingiltere Dil Okulu

Yeni dünyanın bilinen en yeni ünversitesi Oxford’da kurulmuştur (1906). Gün boyu etkinlikler ve kültürel faaliyetler sizi ve enerjinizi canlı tutacaktır. Şehirde kaliteli bir eğitim havası var. Oxford üniversitesi dil eğitimine bile varlığıyla etki ediyor. Sürekli olarak insanlar bir şekilde motive ve başarı peşindeler.

Adres: 108 Banbury Road Oxford, OX2 6JU
Torquay Dil Okulu Ingiltere

Ingilterenin en güneşli ve ılıman iklimi olan Torquay ağaçları, kumsalları, yoğun limanları ile çok güzel bir atmosfere sahipdir. Akdeniz ülkesini hatırlatan bu kent herşeyiyle ingilizdir. Şehir ödüllü restoranlara ev sahipliği yapar. Büyüleyici Dartmoor Milli Parkı, su sporları, doğa yürüyüşleri için birebirdir.

Adres: 30 Ash Hill Road Torquay, TQ1 3HZ

 

Bath Ingiltere Dil Okulu

Termal hamamları, küçük ama harika bir antik şehir Bath. Çok büyük kentlerden sıkılıyorsanız, daha butik ve az insan barındıran biryerde ingilizce öğrenmek istiyorsanız burası sizin için. Zengin bir Roma tarihi ve kültürü şehri sarıp sarmalar.

Adres: 5 Trim Street Bath, BA1 1HB

 

Salisbury Dil Okulu Ingiltere

Bu kent ortaçağdan bugüne kalmış birçok eseri barındıran ufak ve güzel bir güvenli kenttir. Unesco dünya mirası bölgesi olan Stonehenge bu kentin hemen yanıbasındadır. Güzel plajları ve eski tarz yapıları ile mutlu insanlar kentidir.

Adres: 36 Fowlers Road Salisbury, SP1 2QU

 

Edinburgh iskoçya Dil Okulu

Kaplan Edinburgh Ingilterede bulunmasına rağmen bizler de kişisel olarak Iskoçya’nın özgürlüğünü savunduğumuz için başlığı bu şekilde uygun gördük. Büyüleyen iskoçya şehir duvarlarının içinde yıl boyu festivaller ve tarihi geleneklerin yanında modernize olmuş bir kent sizi bekliyor. Duvarların ötesinde ise nefes kesen dağlar ve kırsallar kartpostal görüntüsünde. Neredeyse tamamı UNESCO dünya mimarisinde olan bu kentte geleneksel iskoç müziğini ve dansını öğrenebilir, kentin birçok yerinde sizi bekleyen süpriz tarihi dokuları keşfedebilirsiniz.

Adres: 9 Albyn Place Edinburgh, EH2 4NG

 

Bournemouth Kaplan Dil Okulu

Bournemouth Londra alternatiflerindendir. Birçok varlıklı aile zamanında buraya göçmüş ve yerleşmiştir. Çokuluslu olan bu kentte kendinize yakın gelen bir etkinlik, kültürel katılım mutlaka bulursunuz. Mevsim yazsa bembeyaz sahillere sahip ve çok keyiflidir.

Adres: 130–136 Poole Road Bournemouth, BH4 9EF

 

Dublin Irlanda Kaplan Dil Okulu

Irlanda’nın en canlı şehri olan Dublin’de ingilizce dil eğitimi için Kaplan tek geçilmesi gereken bir okul. Başka alternatiflerde böyle mutlu olmak çok zordur. Kaplan birçok ülkede olduğu gibi Irlanda için de güzel bir yatırım yaparak kaliteli bir okul kurmuş Irlanda’da güvenli ve kaliteli eğitim için seçilebilir.

Adres: The Presbytery Building 7 Exchange Street Lower, Temple Bar, Dublin 8

 

 

kanada-dil-okulu-fiyat-listesi

 

Kaplan Kanada Dil Okulu

 

Kaplan Kanada Dil Okulu Fiyatları‘na buradan ulaşabilirsiniz.

Kaplan Vancouver Kanada Dil Okulu

Dünyanın en güvenli ve yaşam standartları yüksek şehirlerinden biri. Vancouver’da Dil Eğitimi almak güvenli, eğlenceli ve kaliteli zaman geçireceğiniz bir dönem anlamına geliyor. Okul tam şehir merkezinde alışveriş bölgesinde yer alıyor. Herşeyiyle moderniz edilmiş güzel bir kampüs.

Okul Adresi: Suite 300 , 755 Burrard Street, Vancouver British Columbia, V6Z 1X6

 

Toronto Kaplan Dil Okulu

Toronto’da dil eğitimi almak Vancouver’a göre daha fazla aksiyon ve insan anlamına geliyor.Toronto daha kalabalık, 140’dan fazla dil konuşulan çok uluslu bir şehir. Toronto turistik mekanları, kültürel etkinlikler, eğlenceli bir atmosfere sahip güçlü bir şehir. Sınıflar ve okul yine tam donanımlı, interaktif dijital sistemlerle döşenmiş durumda.

 

 

avustralya-dil-okulu-fiyat-listesi

Avustralya Kaplan Dil Okulu

Avustralya dil okulu fiyatları‘na buradan ulaşabilirsiniz.

Kaplan dil okulları Avustralya’da Auckland
Melbourne, Sydney Manly, Sydney City, Perth, Adelaide, Brisbane, Cairns şehirlerinde bulunmaktadır. Avustralya’da dil eğitimi almak istiyorsanız ve tercihiniz Kaplan okulları olacaksa mutlaka iletişime geçin. Fiyatları diğer okullara göre uygun, olanakları ise daha iyidir. Kaplan okulları modernize olmuş kampüsleriyle daha hızlı bir eğitim verir.

 

kaplan-avustralya-dil-okulu

 

Fiyat bilgileri, teklifler ve son indirimler için bize ulaşın. Kaplan okullarının resmi temsilcisiyiz ve liste fiyatları üzerinden firmamıza özel indirimler sağlanmaktadır. Sizden hiçbir işlem için ödeme istemiyoruz.

Bize Tüm Sorularınız için ulaşabilirsiniz. Size vereceğimiz desteğin tümü ücretsiz. Okullar bizlere, size bireysel olarak ulaştığınızda alacağınız fiyatlardan daha düşük liste fiyatları verirler. Firmaya özel indirimler sağlarlar. Bunun nedeni  bizim öğrenci akışımızın yüksek olması, sizin ise tek bir kişi olarak katılmanızdır. Nasıl günümüzde bir oteli aradığımızda yüksek fiyat alıyor, internet üzerinden booking.com ve benzeri sitelerden uygun fiyatlarla rezervasyon yapabiliyorsak, yurtdışı eğitim sektöründe de durum fiyat politikaları üzerinden buna benzeşmektedir. Ayrıca doğru eğitim, şehir, okul seçimi, öğrenci vizesi ve konaklama desteği gibi konularda da yine ücretsiz yardım alırsınız.