fls-dil-okulu

FLS Amerika Dil Okulu

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimlerinde ABD’de ilk akla gelen okul FLS’dir. FLS işini çok ciddiye alan profesyonel egitmenler ve kariyer koçları tarafından yönetilir.

FLS 1986 tarihinde kurulmuş, yüksek kalitede programlar öneren bir okuldur. Diğer okullardan farklı olmak üzere eğitimlerini üniversite kampüslerinde verir. Isteğe bağlı olarak sunduğu konaklamaların içerisinde 3 öğün yemek de dahil olarak paket fiyatlar vermekte. Birçok ülkeden öğrenci kabul eden bu okulda şimdiye kadar olumsuz hiçbir geri bildirim alınmadı.

[bestwebsoft_contact_form]

Amerika Dil Okulları Sayfasına ulaşarak bilgilerinizi genişletebilirsiniz.

Üniversite kampüsleri daima çok fazla sosyal imkana sahipdir. Bu imkan diğer dil okullarından sizi öne çıkarır. Yani şehir içinde üniversite kampüslerinde bulunmayan dil okulları ile bunları bir tutmamak gerekir. Üniversite’de yabancı dil eğitimleri ile de FLS okullarını bir tutmamak lazım. Amerika’da üniversite’de dil eğitimi almak eğer üniversitenin kendi sunduğu dil eğitimi ise çok sağlıklı değildir çünkü ana amaçları kendi öğrenci adaylarını 1 sene boyunca lisans eğitimlerine hazırlamaktır. FLS dil okulları ise üniversite kampüslerinin içerisinde, öğrencileri üniversite imkanlarından faydalandırarak kendi bünyesinde eğitim vermektedir. Bu ikisi birbirinden çok farklı imkanlardır. Birinde üniversite sizin üzerinizden para kazanmak yani okula ek gelir sağlamak ister. Diğerinin amacı ise kazanç sağlarken öğrencileri olabildiğince hızlı ve yoğun bir eğitimle ingilizce alanında eğitmekdir.

Adaylarla diğer okulların aksine daha fazla ilgilenirler ve kampüslerinde her öğrenci ile ilgilenecek, sorunlarını dinleyip çözmek için zaman ayırmayı seven çalışanlar barındırırlar. Okulun diğer bir özelliği üniversite yerleştirme programlarıdır. Eğitim kaliteleri bakanlık ve üniversiteler tarafından tanındığı için bu okulda belirli ingilizce seviyesine geldikten sonra toefl sınavına girmeden okul tarafından üniversite yerleştirmeniz yapılmaktadır.

Okula gittiğiniz gün hatta havalimanından sizi karşılayacak olan görevli, son güne kadar size destek olacak bir kadro okulda çalışıyor. Dİğer dil okullarına göre en fazla ilgiyi öğrenciler bu okulda bulabildiler. Her probleminizde ilgilenecek bir çalışanın hazır olmasının önemini orada anlıyorsunuz.

 

FLS Dil Okulları Kampüsleri

 

FLS Okulları Nerede sorusunun yanıtlarını inceleyelim. 8 farklı üniversitenin kampüsünde, diğer üniversite öğrencileri ile eğitim alabileceksiniz.

Bu kampüsleri aşağıda inceleyelim. Adresleri de bilgilerin içerisinde bulunmaktadır. Seçim konusunda tamamen hepsi eğitimde aynı kalitede ve eşit dengededir. Konumları araştırarak sizi en çok mutlu edecek kampüsü seçmenizi öneriyoruz. Kampüsler arası eğitimlerde fark yoktur.

 

FLS California Saddleback College Dil Okulu
Marguerite Parkway, Mission Viejo, CA, United States
Orange County’de bulunan okul güneşli ve sıcak bir iklime sahiptir. 1968 yılında kurulmuş olan üniversite 40000’den fazla öğrenci barındırır. 190’dan fazla lisans ve sertifika bölümüne sahip çok büyük bir üniversitedir. Ayrıca burada yabanci dil eğitimi aldıkdan sonra eğer üniversiteye devam etmek isterseniz doğru bir seçim olacaktır. Buradan ayrıca University Of California ya da California State University Okullarına geçiş yapabilirsiniz. Doğası ve şehir hayatı çok güzel bir şehirdir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en güvenli konum seçilmiş, 100 bin kişinin üzerinde bir nüfusa sahiptir. Yaklaşık ortalama sıcaklık 23 derecedir.

Okulun yakınında Laguna Plajı California’nın en ünlü sahillerindendir. Disneyland, Hollywood, Universal Studios ve San Diego çok yakın konumlardır.

Kampüs içerisinde öğrenme tesisleri içerisinde bilgisayar laboratuvarları, kütüphaneler, tiyatrolar, sosyal alanlar, öğrenciler için düzenlenmiş yardım masaları, tam donanımlı spor tesisleri, radyo istasyonları bulunur.

 

FLS California Citrus College Dil Okulu
West Foothill Boulevard, Glendora, CA, United States

Citrus College California’da bulunur. San Gabriel dağlarının eteklerine kurulmuş harika bir doğaya sahip bir atmosferin içinde eğitim almak için güzel bir seçim olur. Şehir hayatının hemen yanında doğal bir ortam içerisinde kurulu bir kampüs. Los Angeles’da yaşam oldukca hareketlidir. California plajları, Disneyland, Universal Studios, Hollywood ve Beverly Hills’e oldukca yakın konumlarda bulunan okul 1915 yılında kurulmuştur. California’daki en eski okullardandır. UCLA ve UC Berkeley’e geçiş buradan mümkündür. Okulda yine bir üstteki okul gibi birçok sosyal imkan bulunur.

fls-citrus-college-dil-okulu

FLS Las Vegas Institute Dil Okulu
Village Walk Drive, Henderson, NV, United States

Amerika’nın en heyecanlı ve hareketli şehri tabiki Las Vegas. Casinolar, bitmeyen gece hayatı, sürekli eğlence ortamı, duraksız bir sosyal hayat burada sizi karşılar. Las Vegas Enstitüsü özellikle uluslararası öğrenciler düşünülerek modern sistemlerle düzenlenmiştir. Henderson adındaki en güvenli konumda bulunmaktadır. Buradaki merkezde bilgisayar laboratuvarları, öğrenci alanları, ortak kullanım mutfaklar, restoranlar, mağazalar bulunmakta ve tesisin hemen yanında ulaşım imkanları ile istediğiniz noktaya ulaşabilir durumda olmaktasınız. Burada eğitim alan öğrencilerden çok fazlası Güney Nevada Üniversitesi’ne geçiş yapmaktadırlar. Ayrıca Dixie ve Las Vegas State College da seçimler arasındadır.

fls-las-vegas-dil-okulu

 

FLS Tennessee Tech University Tennessee Dil Okulu
William L Jones Drive, Cookeville, TN, United States

Her sene en iyi üniversiteler listesine giren bu kampüs çok fazla olanak ve sosyal imkana sahiptir. Kampüs içerisinde 44 lisans ve 20 yüksek lisans eğitimi verilmektedir. Burada doğal ve hoş bir atmosfer içerisinde eğitim alır, sonrasında dilerseniz üniversiteye devam edebilir ya da ülkenize dönersiniz.

fls-amerika-Tennessee-dil-okulu

FLS Chestnut Hill College Philadelphia Dil Okulu
Germantown Avenue, Philadelphia, PA, United States

Philadelphia’da eğitim alabileceğiniz Chesnut Hill College içerisindeki bu kampüs devasa bir şato içerisindedir. Katolik tarzı bir inşaaya sahip olan bina çok etkileyici ve 1923’de yapılmış. Ulusal Miras listesinde yer alan bu kampüs içerisinde çok güzel ve kaliteli bir eğitim sizi bekliyor.

fls-chestnut-hill-amerika

Fls Boston Commons Dil Okulu
Tremont Street, Boston, MA, United States

Boston FLS Dil Okullarının en çok tercih edilen kampüslerinden. Bu kampüs içerisinde tam şehrin merkezinde eğitim alırsınız. FLS’in en çok tercih edilen okulu Boston Commons’dur.

 

FLS Saint Peter’s University New Jersey Dil Okulu
John F. Kennedy Boulevard, Jersey City, NJ, United States

Manhattan’ın 10 mil uzağında bulunan bu kampüs içerisinde 50’den fazla lisans eğitimi verilmektedir. Yabancı dil eğitiminizi Manhattan gibi büyük merkezlerde almak isterseniz bu kampüsü ya da Boston Commons’u tercih etmenizi öneriyoruz.

 

FLS Manhatten Fisher College Dil Okulu
Beacon Street, Boston, MA, United States

Fisher College çok ilginç bir tesis. Burası paralı amerikan eğitim sistemine tepki olarak doğmuş kazanç odaklı olmayan bir üniversite ancak tabiiki FLS burada ücretsiz eğitim vermiyor. Binalarında kendilerine yer bulmuş ve eğitim vermekteler. Eğer Boston’da çok kalabalık ve aktif hayatın içinde eğitim almak isterseniz burayı seçebilirsiniz.

fls-fisher-college-dil-okulu

FLS Amerika Dil Okulu Konaklama

FLS tüm kampüsleri için konaklama olarak aile yanı önerir. Burada size ayrılmış bir oda ve 3 öğün yemek sizleri beklemektedir. Ikinci imkan da öğrenci yurtlarıdır. Amerika’da bağımsız konaklamalar çok çok pahalıdır. Eğer ev tutacağım ve bunu bütçelendirebilirim diyorsanız okuldan 4 haftalık konsolosluğun zorunlu tuttuğu konaklamayı alarak sonrasında evinizi tutabilirsiniz. Ancak önerimiz hem aile ile pratik yapabilmek hem de güvenli bir adım atmak adına aile yanı konaklama seçmenizdir.

Bize tüm sorularınız için ve fiyat teklifi istemek adına ulaşabilirsiniz. Bizler okul kayıt ve vize işlemleri için sizlerden ücret almıyoruz. Okulların temsilcileri olduğumuzu ve bunu ücretsiz olarak size sağladığımızı unutmayın.

Bize Tüm Sorularınız için ulaşabilirsiniz. Size vereceğimiz desteğin tümü ücretsiz. Okullar bizlere, size bireysel olarak ulaştığınızda alacağınız fiyatlardan daha düşük liste fiyatları verirler. Firmaya özel indirimler sağlarlar. Bunun nedeni bizim öğrenci akışımızın yüksek olması, sizin ise tek bir kişi olarak katılmanızdır. Nasıl günümüzde bir oteli aradığımızda yüksek fiyat alıyor, internet üzerinden booking.com ve benzeri sitelerden uygun fiyatlarla rezervasyon yapabiliyorsak, yurtdışı eğitim sektöründe de durum fiyat politikaları üzerinden buna benzeşmektedir. Ayrıca doğru eğitim, şehir, okul seçimi, öğrenci vizesi ve konaklama desteği gibi konularda da yine ücretsiz yardım alırsınız.