Embassy English Dil Okulları dünyanın 18 konumunda kurulmuş olan çokuluslu ve güçlü bir dil okuludur. Ingilizce dil eğitimleri üzerine uzmanlaşmış ve kalite politikası sayesinde büyüyebilmiş okullarımızdan biridir. 10 senedir sürdürdüğümüz işbirliği ile bu okul vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Giden öğrencilerin en az sorun yaşadığı okullardan biri olan Embassy Ces, yeni adıyla Embassy English’in tüm kampüsleri bizler tarafından ziyaret edilmiş ve denetlenmiştir.

Embassy English dil okulları ingiltere’de Brighton, Cambridge, Central London, Hastings, London Greenwich, Oxford’da Amerika’da, Boston, Fort Lauderdale, Los Angeles, New York, San Diego, San Francisco’da, Kanada’da Toronto’da, Avustralya’da, Brisbane, Melbourne, Surfers Paradise, Sydney, Auckland’da bulunur.

Okul seçiminden sonra ilk olarak seviye tespit sınavına girersiniz, sınıfınız belli olur, sonra size şehir rehberi, eğitim malzemeleri, okul bilgilendirme klavuzları verilir. Haftalık eğitim plan ve ipuclarınız hazırlanır, Track Tool dedikleri, hedef seviye programınız belirlenir.

[bestwebsoft_contact_form]

Embassy English Ingilizce Dil Okulları öğretmenlerini özenle seçer. Her öğretmen zaten belli sınavlardan geçerek çalışma izni alır, bunun yanında okul öğretmenleri tekrardan eğitimlere sokarak sınavlara alır ve kendi eğitim, deneyim, deneme politikasını da uygular.

Okulda her kampüsde aktivite programları oluşturulmuştur. Böylece uzun süren eğitimlerde bile sosyalleşebilecek ve kendinize değer katarak çeşitli alanlarda gelişebileceksiniz. Aktivite programları; şehir turları, ders sonrası spor programları, yoga, uluslararası öğrenci yemekleri, nehir ve deniz turları, dalış, yelken eğitimi, outdoor turları, konserler, haftasonu aktivite ve gezileri gibi alanları kapsar.

Amerika Dil Okulları Sayfasına ulaşarak bilgilerinizi genişletebilirsiniz.

embassy-english-dil-okuluOkul ingilizce dil eğitimi konusunda iddalıdır. Hatta bunun için gittiğinizde sizi teste sokup bir eğitim planı oluşturur ve eğitiminiz sonunda geleceğiniz seviyeyi size bildirirler. Eğer bu seviyeye ulaşamazsanız paranızı iade ederler. Embassytrack dedikleri bu sistem sizi korur. 12 hafta ve üzeri kayıtlarda, %95 in üzerinde derse devam olması, tüm ev ödevleri ve katılımların sağlanması, eğer eğitim planlarının geri düştüğü okul tarafından hissedilirse önerilen ek eğitimlere girilmesi sonucunda hala öğrenci yetişememişse iade ya da bedava ek dersler önerilir.

Dil Okulu Konaklamaları

Dil eğitiminiz süresince aile yanında ya da okulun ayarladığı öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Öğrenci yurt mantığı zaman zaman 4-5 katlı binaların satın alınarak, odaların bölünüp, 1-2-3 kişilik alanlara ayrılmasıdır. Yani bir apartman dairesi düşünün, bunun odalarını alıp yeniden dekore ederek ikişer öğrenciye göre düzenliyorlar. Banyo, mutfak, salon gibi alanları diger ögrenciler ile ortak kullanıyorsunuz. Örneğin dairenin 3 odası var ise 6 öğrenci bir evde yaşıyor olabilir. Aile yanı sistemlerde ise aileler boş bir odayı öğrencinin kalacağı şekilde dekore eder, size anahtar verir ve tüm ev imkanlarından faydalandırırlar. Aile yanında çamaşır makinesi kullanabilir, yemeklerini yer, daha az şeyle uğraşırsınız. Öğrenci yurtlarında da temizlik hizmeti haftada bir verilse de sürekli olarak yemek konusunu pişirmek suretiyle çözmek durumunda kalırsınız.

Yurtdışında öğrenci yurtları 40 senelik binalar da olsa eğer bir tesisde temizlik hizmeti veriliyor ve onarım, bakım gibi hizmetlerle siz değil başkaları uğraşıyorsa oranın adı Residence olarak geçer. Bizim ülkemizdeki gibi yeni binalara verilen adlar ile karıştırmayın. 3 katlı 4 daireli bir apartmana da residence olarak isim verilebiliyor. Okulun residence konaklamalarında sundukları imkanları okula kolay ulaşılabilirliği, paylaşımlı ya da tek kişilik konaklama imkanı, zaman zaman kampüse göre çok öğrenci konaklatılan daha uygun bütçeli konaklamalar, ortak kullanımda mutfak ve banyolar olarak sunulur. Bu konaklama imkanlarında daha fazla sosyalleşme imkanınız olur ancak öğrenciler nihayetinde farklı karakterlere sahip olduğundan belli noktada anlaşamadıkları da olur. Bunları sosyalleşme süreci olarak görüp çözmeniz gerekir. İçinden çıkılamayan sorunlarda biz de dahil olarak problemi çözmeye çalışırız. Son aşamada öğrenciler anlaşamıyorlarsa odaları değiştirilir.

Embassy English Dil Okulları Aile Yanı Konaklama imkanlarında aile ile sosyalleşir, kültürlerini öğrenirsiniz. Birlikte yemek yer ve akşamları pratik imkanı yakalarsınız. Yurtlara göre daha huzurlu ve sorunsuzdur. Odanızda yatak, çalışma masası, elbise dolabı gibi klasik imkanlar bulunmaktadır.

Dil kursuna kayıt oldukdan sonra seçtiğiniz konaklama imkanı ayarlanır ve size kalacağınız yer bilgileri gönderilir.

Öğrenci Desteği okul süresince sunulacaktır. Çalıştığımız dil okulları içerisinde buna en fazla önemi veren okullardan biri Embassy. Gittiğinzide eğer başaramazsanız sosyal aktivite kordinatörü olarak adlandırdıkları çalışanlar sizin banka hesabı açmanız, vizelerin uzatılması prodesür yardımı, gerektiğinde doktor bulunması, okul çevresi hakkında bilgilendirmeler, sağlık sorunlarınızda cevaplar, yaşamanız olası konaklama, sınıf kur problemleri gibi sorunların çözümünde destek verirler.

Hangi dil eğitimini seçmeliyiz konusu ise farklı bir boyut. Eğer uzun vaktimiz ve rahat bir planlamamız varsa genel ingilizce eğitimleri seçilerek haftada 20 derslik programlara katılabiliriz. Ancak 30 derslik yoğun eğitimler daima daha sağlıklı ve güçlü olacaktır. Yoğun dil eğitimi daha fazla ders saati ile size hızlı öğrenme yolu açar. Zaten yurtdışında geçireceğiniz bir süre var ve öğlene kadar ders alıp boş zaman geçirmektense sonuna kadar zamanınızı değerlendirmeye çalışıp, yoğun eğitimlerle 10 derslik haftalık ekstra çalışma zamanı yaratıp dili daha hızlı öğrenmek sağlıklıdır. Bunun dışında iş ingilizcesi seçip eğer zaten yabancı dil bilginiz iyi durumdaysa hızlıca iş yaşantınız için ingilizce öğrenebilirsiniz. Eğer IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlanıyorsanız ve ingilizce seviyeniz minimum Intermediate ise sınav eğitim kurslarına girebilirsiniz.

Yurtdışı üniversite yerleştirme programları Ingiltere, Kanada ve Amerika için sunulmaktadır. 12 hafta ve üzerinde kursa katılan herkese bu programlar ücretsiz olarak sunulur. Gelmeden önce şartlı kabulünüz alınır. Size bir çalışan uzakdan yabancı dil sınavı yapar, girmek istediğiniz bölümü sorar ve buna göre üniversiteleri belirleyerek başvurunuzu yapıp kabulünüzü alır. Sonrasında yabancı dil eğitimi alacağınız kampüse gelerek katılım sağlarsınız. Üniversite için gerekli dil seviyesine ulaşırsınız ve eğitiminiz tamamlanınca üniversiteye devam edersiniz. Ingiltere’de IELTS sınavına katılarak eğitiminiz sonunda sınavdan başarı sağlamalısınız. Amerika ve Kanada üniversite yerleştirmeleri için bu sınavlara gerek yoktur. Okuldan alacağınız eğitimi başarıyla sonuçlandırmanız yeterlidir.

Embassy English Dil Okulu Kampüsleri

 

ingiltere-dil-okulu-fiyat-listesi

Embassy Ingiltere Dil Okulları

Embassy English Brighton Dil Okulu

Eğlenceli, modern, deniz kenarında sıcak bir şehir Brighton. Sahilde birçok kafe, sanat ve müzik aktivite alanları, şehir merkezine yürüme mesafesinde konaklama ve okul kampüsü ile çok hoş bir konumdur. Eğitim almak için seçilebilecek Ingiltere dil okulları içerisinde belki en iyilerindendir. Londra kadar pahalı degil ve daha ılıman bir iklime sahip.
Embassy English Cambridge Dil Okulu

Cambridge üniversitesi yakınında merkeze ve konaklamanıza bisiklet ile çok kısa sürede ulaşabileceğiniz bir konumda. Bu şehir düzlük bir arazi üzerinde olduğundan çok kişi ulaşım için bisikleti tercih eder. Yollar zaten ona göre hazırlanmış durumdadır. Kültürel olarak öğrencilere yönelik birçok hazırlığa ve donanıma sahiptir. Çok güzel parkları, sinema, tiyatro, müze, galeriler, sanat alanları, alışveriş merkezleri ile sizleri bekleyen bir merkezdir.

Embassy English Londra Dil Okulu

Londra merkezinde dil eğitimi almak için seçilebilecek en iyi okullardan biri. Tam merkezde bulunan okul heryere ykaındır. Konaklamalar okula 15 dakika mesafede ve konforludur. Tüm avrupa ve ingiltereye dağılan tren istasyonları ve metro ağı bu şehirden başlar.

Embassy English Hastings Dil Okulu

Diğer şehirlere göre daha sakin bir aile konumu. Deniz kenarında, sahilleri, sanat galerileri, sosyal imkanları ile çok kalabalık olmayan huzurlu bir atmosfer arayanlar için ideal konum burasıdır.

Embassy English Londra Greenwich Dil Okulu

Londra Merkeze 15 dakika mesafede geniş modern kampüsü, devasa kütüphaneleri ve parkları ile farklı bir konum. Tarihi bir şehir olan Greenwich Kran Henry ve Kraliçe Elizabeth’in de doğum yerleridir. Londra merkeze göre daha tasarruflu yaşayabileceğiniz ancak çok kısa sürede oraya seyahat edebileceğiniz bir konum olduğundan çoklukla tercih edilmektedir. Konaklamaları daha konforlu, dil kursları daha az öğrenci ile daha ilgili bir kadro sunar.

Embassy English Oxford Dil Okulu

Oxford üniversitesinin yanıbasında bulunan dil kursu dünyanın en eski ingilizce konuşulan şehirlerinden birinin içerisindedir. Çok köklü ve eskidir. İngiltere’nin avrupaya ilk olarak gözönünde olduğu ve kültürünü buradan yaydığı bilinmektedir. Çok fazla öğrenci barındıran bu şehirde öğrenci hayatına hızla adapte olur ve kaliteli bir eğitim zamanı geçirirsiniz.

 

amerika-dil-okulu-fiyat-listesi

Embassy Amerika Dil Okulları

Embassy English Boston Dil Okulu

Boston Amerika’nın en güzel ve öğrencilerin en rahat yaşadığı şehirlerdendir. Maliyetler uygun, yaşam masrafları ucuz, öğrencilerle dolu bir konum. Harvard Üniversitesi burada bulunur ve tüm şehri etkisi altına almış durumdadır. Öğrencilere çok uygun imkanlar sunulmasını sağlamış olan okul sayesinde bizler de gittiğimizde daha sağlıklı ve uygun yaşam gereklerini tedarik edebileceğiz.

Embassy English Fort Lauderdale Dil Okulu

GÜneşli ve Miami’ye yakın bir konumda dil eğitimi alabiliriz. Burada muhteşem sahiller sizleri bekliyor. Genellikle gençlerin ve sörf profesyonellerinin tercih merkezlerinden biri olan şehir denizle iç içe kurulmuş, ortasından koca bir nehir geçen, düzgün yapılanmaya sahip modern biryer.

Embassy English Los Angeles Dil Okulu

Los Angeles dil okuluna gitmek için en eğlenceli konumlardan biridir. Hollywood’un hemen kıyısında bulunan okul çok fazla sosyal ve güncel etkinliğe ev sahipliği yapan bir kenttedir. Burada öğrenciler asla sıkılmazlar ve dil eğitimleri sonrasında daima yapacak bir aktivite bulunmaktadır.

Embassy English New York Dil Okulu

Amerika denildiğinde akla ilk gelen şehir. Ekonomi, finans, sanat ve etkinlik merkezi. Manhattan adasının hemen yanında Empire State binasına yürüme mesafesindeki konumunda dil eğitiminizi alabilir ve kültürel olarak kendinizi burada geliştirebilirsiniz.

Embassy English San Diego Dil Okulu

San Diego güney California’da bulunan, yaşam masrafları diğer şehirlere göre daha uygun bir konumdur. Burada sıcak iklimden faydalanabilir, birçok etkinlik ve sosyal imkana katılabilirsiniz.

Embassy English San Francisco Dil Okulu

San Francisco Dil Okulları içerisinde şehir merkezinde bulunan en düzgün kampüslerden biri Embassy English’dir. Bu şehirde hayat hiç durmaz. sürekli olarak turist akınına uğrar, hayat pahalı değildir. Resoranları çok çeşitli ve güzeldir. Toplu taşıma gelişmiştir ve oldukca güvenli bir yaşam mümkündür.

 

kanada-dil-okulu-fiyat-listesi

Embassy Kanada Toronto Dil Okulu

Kanada’da Toronto şehrinde modern ve gelişmiş bir merkezde eğitim alabilirsiniz. Alışveriş caddesi dedikleri uzun ve bizim bağdat caddesi’ne benzeyen konumunda bulunan dil okulunda eğitim alırken dünyanın en yaşanabilir ülkesi seçilen Kanada’da güvenilir ve uygun yaşam sürersiniz.

 

avustralya-dil-okulu-fiyat-listesi

Embassy Avustralya Dil Okulları

Embassy Brisbane Dil Okulu

Avustralya’da dil eğitimi konusunda Embassy çok güzel merkezlerde imkanlar sunuyor. Brisbane; kozmopolit, modern, etrafı buna rağmen tropik bir ormanla çevrili, içinden nehirler akan bir şehir düşünün. Avustralya doğal hayat ile şehir yaşantısının iç içe geçtiği nadir konumlardandır.

Embassy Melbourne Dil Okulu

İngilizcenin modern bir şehirde birçok ülkeden insanın gelip yaşadığı kozmopolit yapıda bir toplumda öğrenilebileceği yegane şehirlerden biri Melbourne. Dünyadan çok fazla göç almış ve neredeyse sokakda yürüyen 10 kişinin 8’inin farklı milletlerden olduğu bir kent. Burada tüm kültürleri görecek ve öğreneceksiniz.

Embassy Sydney Dil Okulu

Sydney Avustralya’nın en popüler dil eğitim merkezi. Darlinghurst adında en popüler merkezinde bulunan dil okulu gece kulüpleri, restoranlar, alışveriş merkezleri, parklar, şehir merkezi, opera evi gibi birçok gerekliliğe yürüme mesafesinde hoş bir konumdadır. Avustralya dil okulları arasında seçilebileceklerden biri.
Embassy English, Study Group bünyesinde, yurkarıda kısaca tanıttığımız çok gelişmiş ve kurumsal yapıdaki bir dil okuludur. Interaktif sınıfları ve popüler konumlarda açtıkları dil okulları ile kampüs bazında güçlü ve eğitimleri hızlı sürdürebilen bir merkezdir. Konaklamaları konforlu ve seçiçi imkanlardan oluşan okul ile ilgili bize sorularınız, kayıt işlemleri ve fiyatları için ulaşabilirsiniz. Firma olarak bir ücret almadığımızı, okulların liste fiyatlarının altında ödemeleri yine sizin okullara kendinizin, faturaları görerek gönderdiğinizi unutmayın. Danışman firmalar ile ilerlemek hem güvenli hem de daha az maliyetlidir. Öğrenci vizlererinizde destek, okullardan alınacak bize özel indirimler, okulda eğitim alırken yaşayabileceğiniz sorunların çözümü için bizler hep yanınızda olacağız.

[put_wpgm id=1]

Bize Tüm Sorularınız için ulaşabilirsiniz. Size vereceğimiz desteğin tümü ücretsiz. Okullar bizlere, size bireysel olarak ulaştığınızda alacağınız fiyatlardan daha düşük liste fiyatları verirler. Firmaya özel indirimler sağlarlar. Bunun nedeni bizim öğrenci akışımızın yüksek olması, sizin ise tek bir kişi olarak katılmanızdır. Nasıl günümüzde bir oteli aradığımızda yüksek fiyat alıyor, internet üzerinden booking.com ve benzeri sitelerden uygun fiyatlarla rezervasyon yapabiliyorsak, yurtdışı eğitim sektöründe de durum fiyat politikaları üzerinden buna benzeşmektedir. Ayrıca doğru eğitim, şehir, okul seçimi, öğrenci vizesi ve konaklama desteği gibi konularda da yine ücretsiz yardım alırsınız.