ec-dil-okuluEC Yabancı Dil Okulları sadece ingilizce konusulan ülkelerde yabancı dil egitimi verir. Okulda eğitiminizi aldıktan sonra halkın arasına ve hayata karısarak pratiğinizi geliştirirsiniz. Öğretmenleri daima ana dili ingilizce olan profesyonellerdir. Okulları modern ve ilericidir. EC okulları wayout olarak bizim daima güvenerek öğrenci gönderdigimiz ve hiç olumsuz geri bildirim almadığımız bir okuldur. Güvenerek seçebilir ve eğitiminize devam edebilirsiniz.

EC dil okulları Amerika, Kanada, İngiltere, Malta ve Güney Afrika’da 18 kampüste eğitim vermektedir.

Ec Dil Okulu Amerika’da; Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami, New York @ SUNY Fredonia, Canada’ da; Montreal, Toronto, Vancouver, İngiltere’de; London, Covent Garden, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester, Malta’da; St.Julians Güney Afrika’da; Cape Town şehirlerinde bulunur.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Mesajınız

  [honeypot email]

  Yabancı Dil Eğitim yönetimi olarak sürekli egitim sonrası pratik metodu izlenmektedir. Bol pratik ve bol çalışma ile size özel eğitim sistemleri düzenlenmekte.

  İletişim kurarak öğrenme yöntemi ana ilkeleri. Tüm öğrenim boyunca sınıflarda tartısmalara katılacak, gruplar içerisinde hareket edecek ve zaman zaman bireysel olarak yazılan senaryolara göre bir rol üstlenmeniz gerekecektir.

  Dersleriniz hayali ancak gün içinde, iş hayatınızda daima karşılaşacagınız konular üzerine olacak.

  Ingilizce dil eğitimi kitaplarında karsılasılan “Sahil kenarına inen arkadaslar” gibi kalıp ögretiler degil hayatta karsılaşacagınız durumlar işlenecektir.

  Bu temel güçlükler aşıldıktan sonra aksanınız ve vurgularınız kusursuzlaştırılacaktır.

  Öğretmenleriniz daima arkadas canlısı ve heveslidir. EC okullarında işinden bezmiş mutsuz ögretmenlerle karıslasmazsınız.

  İngilizce temelleri ögrendikten sonra ne kadar fazla pratik yapılırsa o kadar hızlı ögrenilen bir dildir. Kendinize güveniniz pratikle dogru orantılı olarak gelişir. Bu yüzden sınıfın içinde ve dısında ingilizce konusmak çok önemlidir. Yurtdısı yabancı dil egitimlerinde hangi dili ögreniyorsanız o dilin konusuldugu ülkelerdeki yurtdısı dil okullarına gitmeye çalısın.

  EC English tüm okullarını ingilizce konusulan okullarda açar.
  Sürekli olarak ingilizce konusulan aktiviteler düzenler. Evde konaklamanızı paylasımlı seçerseniz mutlaka ingilizce konusacagınız diger bir ögrenci ile bir araya konulursunuz.
  Ögrencilere verilen ödevler hafif, pratik teşvigi yogun olur.

  Eğitmenlerin tamamı ingilizce egitim verebilmek için uluslararası sertifikalara sahiptir. Buna rağmen EC English tüm egitmenleri tekrar eğitir ve hazırlar.

  Arkadas canlısı ve kaliteli bu eğitmenler size gerekli deger ve önemi verecektir.

  EC Dil Okulunun dikkat ettiği diğer bir nokta aynı milletten çok fazla ögrenciyi bir araya koymamaktır. Buna göre mutlaka düzenleme yapar ve tüm dünyadan insanları bulusturmayı hedefler.

  Amerika Dil Okulları Sayfasına ulaşarak bilgilerinizi genişletebilirsiniz.

  Ec Dil Okulu kampüslerinde 25 senedir eğitime devam etmektedir. Okulların ve sınıfların tamamı interaktif sistemlerle donatılmıştır yani teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir. Interaktif sınıf sistemi son 5 senedir okullara entegre edilmektedir. Avrupa birliği yabancı dil öğretim sistemleri ile başlatılmış bu değişiklik sayesinde beynin daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlayan görsel işitsel algı sistemleri kullanılarak eğitim %30 oranlarında daha hızlı verilebilir hale gelmiştir. Zaten okul Star Innovation adında sürekli gelişim ve yenilik yapan okullara ödül veren bir topluluk tarafından başarılı görülerek ödüllendirilmiştir. Yurtdışı Yabancı dil okullarında yatırım çok önemlidir. Eğer bir dil okulu şubeler açıyor ve kendini yeniliyorsa o okul tercih sebebi olmalıdır. Öğrencilerden kazandığı parayı okula yatırım olarak harcıyor demektir. Ancak 30 senedir tek kampüsde hizmet verip kendini yenilemeyen okullar sizlerden kazandıklarını farklı alanlara harcıyor demektir. Bu okullardan kaçınıp kurumsallaşmış, çok uluslu ve kampüslü bir hale gelmiş okulları tercih etmeniz daha sağlıklıdır.

  Yurtdışı Üniversite Yerleştirme Sistemi

  Ec Dil Okulu Amerik ve Kanada kayıtlarında akademik yıl kaydı yaptırırsanız ücretsiz olarak üniversite yerleştirme hizmetinden faydalanırsınız. Ünversite yerleştirme sistemlerinde Toefl, Ielts sınavlarına girmenize gerek kalmaz.

   

  Amerika Üniversite Yerleştirme

  Washington l Green River Community College, Seattle Central Community College Montana l Montana State University Mississippi l The University of Mississippi Rhode Island l New England Institute of Technology, University of Rhode Island New York l Berkeley College, The Art Institute of New York City, SUNY Alfred, SUNY Fredonia, SUNY Oswego California l Alliant International University School of Management, California International Business University, De Anza College, Foothill College, MiraCosta Community College, New York Film Academy, Santa Monica College, San Francisco State University, San Jose City College, National University, The Art Institute of California (Los Angeles, San Francisco, Silicon Valley, San Diego, Hollywood), UC Santa Cruz Extension Silicon Valley, UC Irvine Extension Arizona l Northern Arizona University Texas l Texas Wesleyan University Florida l Miami International University of Art & Design Massachusetts l Boston Architectural College, Bunker Hill Community College, Bay State College, Lasell College, Massachusetts College of Art and Design, New England Institute of Art, Simmons College, University of Massachusetts–Boston, Wentworth Institute of Technology Maryland l Frostburg State University Wisconsin l Milwaukee School of Engineering

   

  Kanada Üniversite Yerleştirme

   

  British Columbia l Royal Roads University, Sprott-Shaw College, The Art Institute of Vancouver, Douglas College, Fairleigh Dickinson University, Thompson Rivers University, Acsenda School of Management, Alexander College, Vancouver Film School, Vanarts Ontario l Centennial College, George Brown College, Georgian College, Londra School of Business & Finance, Niagara College, Seneca College, Sheridan College, RCC Institute of Technology, Conestoga College, University of Guelph, Lakehead University, Confederation College, Wilfrid Laurier University, Lambton College, Evergreen College Québec l Herzing College Nova Scotia Mount Saint Vincent University, Cape Breton University

  Aşağıda sırasıyla EC Dil Okulu Kampüslerini, nerede olduklarını, hangisini seçmemiz gerektiğini kısaca inceleyelim. Bu verilen ön bilgilere göre sorularınızı bize iletirseniz birlikte fiyatlarını inceler ve size uygun okulu seçeriz. Okulların tamamında kurs malzemeleri, ingilizce ek dil aktiviteleri ve atolyeler, hoşgeldiniz etkinlikleri, wi-fi, sosyal ve kültürel programlar ücretsiz olarak sunulur. Ayrıca bizler vereceğimiz tüm desteği tamamen ücretsiz sunmaktayız. Tüm okullarda yurtdışı genel ingilizce dil eğitimi, yoğun ingilizce eğitimi, akademik yıl ingilizce eğitimi, 30 yaş üstü bireyler için eğitimler, IELTS – TOEFL sınav hazırlık kursları ve iş ingilizcesi eğitimi alabilirsiniz.

   

  Amerika Dil Okulu EC

   

  EC Amerika Dil Okulu

  Okulları şehirlere göre sıralayalım. EC Amerika Dil Okulu Fiyatları bağlantıda görüntülenebilir. Amerika dil eğitimleri için birçok adayın ilk tercihidir. Diğer ülkelerden çok farklı bir geniş, köklü kültürü bulunur. Burayı tercih edip kısa süre içinde adapte olabilir ve mutlu bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. Amerika’nın özelliği işte budur. Yeni geleni hemen kabul eder. Diğer ülkeler gibi dışarıda tutmaz. Yapısı gereği Amerika Birleşik Devletleri çok uluslu ve dışarıdan duraksız göç alan bir ülkedir. Bu ülkede en büyük artınız sizi hemen organik yapısının içine kabul edecek olan bir kültürdür. Gittikten 1 hafta sonra tamamen uyumlanıp eğitimlerinize sanki tanıdık biryerdeymişcesine adapte olabileceğiniz başka bir ülke söyleyemem. Şimdi Amerika’da dil eğitimi alabileceğiniz kampüsleri sıralayalım.


  EC Boston

  EC Boston Dil Okulu

  ecbostongrafikEc Boston Dil Okulu Amerika’nın tarihi ve önemli şehirlerinden biridir. Bu şehir birçok yabancı dil eğitimi alan öğrenci tarafından tercih edilir çünkü çok fazla üniversite ve koleje ev sahipliği yapar. Uluslararası bir şehir olduğu için, burada yaşayan halk, şehrin kültürel yapısı ve yaşam dinamiği öğrencilere uygundur. Ayrıca Boston dil eğitimi almak için en güvenilir merkezlerdendir. Suç oranı düşük, halk dost canlısıdır. Modern yapılanma tarih ile iç içedir. Okulda alacağınız eğitim süresince rahat edeceğiniz bir hayat döngüsü sizi bekler. Boston’da mücadele etmeniz gereken çok fazla negatif durum yoktur.
  ecbostonmap

  Boston Ec Dil Okulu Kampüsü’nü seçilebilir kılan için birkaç gözlemimizi aktaralım.

  Okul şehrin merkezi sayılan, birçok restoran ve alışveriş alanına ev sahipliği yapan Faneuil Hall pazar merkezine yakındır hatta yanıbaşındadır.

  Boston’da çok fazla ziyaret edeceğiniz gezinti ve sosyal alanı olan Özgürlük yolu ve deniz kıyısına okul binası 5 dakika mesafededir.

  Bazı yoğun şehirlerden daha fazla ilgi görüp zaman kazanmamız mümkündür.

  Çok fazla öğrenci barındırdığı için ekonomik ve uygun yemek, gezi ve sosyal mekanları bulunuyor.

   

  ecbostongrafik2

  Bireysel çalışma odaları sayesinde yalnız ve sessiz olup konsantre zaman geçirmek istediğinizde imkan bulabiliyorsunuz.

  Ortak kullanımda okulda bir mutfak bulunuyor.

  Burası ayrıca TOEFL test merkezi ve üniversiteye kabul hizmetleri de burada veriliyor.

   

  ecbostonimkan

  evnewyork

  Ec New York Dil Okulu

   

  newyorkimkanlar

  nyharita

   

  New York’da dil eğitimi diğer ülke ve şehirlerden farklıdır. Çok büyük ve apayrı bir kültüre ev sahipliği yapar. Dünyanın heryerinden gelen ziyaretçileri ile büyük ve geniş bir kültürel yelpaze sunuyor. Dil okulunda öğreneceğiniz bilgileri sokak yaşantısında kullanabileceğiniz bir şehir. Ayrıca sosyal hayat diğer şehirlere benzemez. Dünya trendleri ve popüler kültür burada doğar, sanat, alışveriş, finans, moda birçok alanda burada yön bulur ve dünyaya yayılır.

  New York Ec Dil Okulu Kampüsü’nü tercih etmemizi sağlayacak birkaç gözlemimiz;

   

  nyulus

   

  Times meydanına birkaç adım mesafededir.

  5. Cadde, Empire state binası, Grand central tren istasyonuna birkaç dakikada ulaşabilirsiniz.

  Dilbilgisi, dil atolyeleri, tv kulupleri gibi aktivitelerden ücret almıyorlar ek deneyim getirir.

  Okulda geniş bir kütüphane bulunuyor.

  Bireysel çalışmak istediğinizde size özel odalar okul binasında mümkün.

  Öğrenciler için geniş bir salon düzenlemişler. Burada zaman geçirebilir, sosyalleşip ders çalışabilirsiniz.

  nykapasite

  ecwashington

   

  EC Washington Dil Okulu

   

  ecbostongrafik washington map

   

  Washington Amerika’nın başkenti ve gücün merkezidir. Amerika tarihi burada yazılmış ve 20 nin üzerinde çok fazla tarihi eser içeren müzeleri ile büyük bir merkezdir. Kariyer gelişiminiz için burada dil eğitimi almak önemlidir çünkü birçok büyük organizasyonun merkezi burada bulunur. Yurtdışında Amerika Dil Okulları arasında en prestijli konum burasıdır.

   

  washingtonulus

   

  Washington Amerika’nın başkenti ve gücün merkezidir. Amerika tarihi burada yazılmış ve 20 nin üzerinde çok fazla tarihi eser içeren müzeleri ile büyük bir merkezdir. Kariyer gelişiminiz için burada dil eğitimi almak önemlidir çünkü birçok büyük organizasyonun merkezi burada bulunur. Yurtdışında Amerika Dil Okulları arasında en prestijli konum burasıdır.
  Washington EC Dil Okulu Kampüsü’nü tercih etmemizi sağlayacak birkaç gözlemimiz;

  Beyaz Saray’a 5 dakika mesafede. Bunun önemi şehirdeki tüm gerekli merkezler Beyaz Saray yakınına toplanmıştır.

  Okulun binası ve iç tasarımı, teknolojik imkanları diğer okullara göre üstündür.

  Sürekli olarak aktivite ve turlar düzenliyorlar.

  Bireysel çalışma odaları var. Bunlar sayesinde dil eğitiminizde ders bitiminden sonra ya da önce kendinize ait bir çalışma alanınız bulunacak.

  Üniversite yerleştirme hizmeti burada sunuluyor. Dilerseniz eğitiminizi aldıkdan sonra üniversiteye devam edebileceksiniz.

   

  washingtonimkan

  ecsanfrancisco

  EC San Francisco Dil Okulu

   

  sanfranciscoimkansanfranciscomap

   

   

  sanfranciscoyas

   

  San Francisco çok popüler, turzim cenneti, şehir içinde gezildikce bir sokakdan diğerine inanılmaz değişimler gösteren bir konum. Burada süprizler bitmiyor. Şehir güvenli, temiz ve sürekli olarak polisler tarafından gözetleniyor. Bu sayede keyif içinde eğitiminizi alabilirsiniz. Sıkılmadan birçok aktivite ve kültürel olanak bulabilir. Bunlardan faydalanırsınız. Örneğin meşhur Golden Gate köprüsü, Al Capone gibi suçluların kaldığı Alcadraz hapishanesi burada bulunur. Çok popüler birçok mekan ve tarihi simge de buradadır. San Francisco’da dil eğitimi için en kaliteli okullardan biri EC’dir.

   

  San Francisco EC Yabancı Dil Okulu’nu tercih etmemizi sağlayacak birkaç gözlemimiz;

  Şehir merkezinde bulunuyor.

  Etrafında sınıflarla çevrili öğrenci salonu okulun merkezinde, burada zaman geçirmek keyifli ve verimli.

  Sürekli olarak ücretsiz yabancı dil atolyeleri düzenliyorlar.

  Bitmeyen geziler var. Bu ortamı sürekli canlı tutuyor.

  Okul içinde bireysel çalışma odaları var. Burada konsantre olup ders çalışabilirsiniz.

  Kendi binası içinde kafesi var. Dışarıdan daha ucuz.

  Üniversite yerleştirme hizmeti bu kampüsde veriliyor.

   

  kapasite

  ecsandiego

  EC San Diego Dil Okulu

   

   

  sandiegoimkanlarharita   yasulus

  San Diego kenti diğer merkezlere göre yaşamın daha uygun oluğu, güneşli, sıcak, üç tarafı denizlerle çevrili, keyifli plajları bulunan birçok sanat ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan bir şehirdir. Burada diğer merkezlerden biraz daha sakin bi hayat sürebilirsiniz. Okulunuz deniz manzaralı ve keyifli bir kampüse sahiptir. San Diego’nun farklı bir atmosferi vardır. Diğer şehirler gibi kalabalık ve akıcı olsa da kendi içinde dingindir. San Diego’da bulunan dil okullar içinde eğitimi en kaliteli olanlardan biri EC’dir

  San Diego Ec Dil Okulunu tercih etmemiz için bazı gözlemlerimiz;

  Yaşam diğer şehirlere göre daha uygun.

  San Diego’nun en iyi plajı ve dalış-sorf okulunun bulunduğu La Jolla Koyu’na 5 dakika mesafede.

  Bölgenin anadilini konuşan vatandaşlarla konuşma atolyelerini ücretsiz sağlıyorlar.

  Aktiviteler çok fazla. Futbol, Voleybol, Plaj voleybolu, sorf, dalış vs.

  Okul içinde büyük bir kütüphane var.

  Derslerden arta kalan zamanınızda kişisel çalışmalarınızı sürdürebileceğiniz bireysel çalışma odaları var.

  Açıkhava terası bulunmakta.

  Üniversiteye kabul hizmeti sunuluyor. Bundan faydalanabiliriz.

   

  kapasite

  eclosangeles1

   

  EC Los Angeles Dil Okulu

   

   

  imkanlarharita  ulusyas

   

   

  Bu şehirde çok keyifli ve eğlenceli aylar geçirebilirsiniz. Genellikle neredeyse yılın tüm günlerinde güneşli ve keyifli bir konumdur. Hollywood ve Beverlyhills burada bulunur. Oldukça lüks ancak yine de tasarruflu yaşam için alternatifleri bulunan, isteyenin mütevazi, durumu olanın lüks yaşadığı bir şehirdir. Burada sahiller tüm Amerika’nın en popüler ve temiz olanlarıdır. Tüm kıtadan buraya tatil ve eğlence için insanlar akın eder. Los Angele’s da dil eğitimi için sınıflar modern, tüm okullarda olduğu gibi interaktifdir. Eğitmen kadrosu popüler öğretmenlerden oluşur.

  Los Angeles EC Dil Okulu’nu tercih etmeniz için birkaç gözlemimizi aktaralım;

  Okul Santa Monica merkezinde bulunuyor. Buna kısaca şehir merkezi diyebiliriz.

  Yemek, gece hayatı, sosyal imkanların bulunduğu üçüncü cadde adındaki uğrak mekana çok yakın.

  Sürekli ücretsiz aktiviteler var. Okul takımlar oluşturup sizleri plaj voleybolu gibi etkinliklere davet ediyor.

  Okulda büyük bir kütüphane var. Eğitim hayatınız boyunca buradan yararlanabilirsiniz.

  Okulda büyük bir öğrenci salonu var. Burada ders çalışabilir ve sosyalleşerek pratik yapa bilirsiniz.

  Okullarda bireysel çalışma alanları bulunuyor. Burada derslerden sonra rahatsız edilmeden ders çalışabiliyorsunuz.

   

  kapasite

  ecmiami

  EC Miami Dil Okulu

   

   

  miamiimakanharita   ulusyas

   

   

  Miami herkesin bildiği üzere Amerika’nın beyaz kumsallara sahip ışıl ışıl ve hiç uyumayan şehridir. Burada dünyaca ünlü sahil boyunca yürüyebilir, bitimsiz eğlenceler, sosyal yaşam, güneş, plajlar, imkanlar ve sosyalleşme şansını yakalarsınız. EC Miami dil okulu şehir merkezindedir. Miami’de dil eğitimi Amerika dil eğitimi için tercih edilebilecek en eğlenceli merkezdir. Asla canınız sıkılmaz ve sürekli meşgul olursunuz.

  Miami Ec Dil Okulu’nu tercih etmemiz için birkaç gözlemimiz;

  Ovule South Beach dedikleri şehir merkezinin ortasında yer alır. Sürekli seyahat halinde olmazsınız.

  Etrafı barlar, restoranlar, eğlence merkezleri, sosyal alanlar, kafeler ile çevrilidir.

  Öğretmenlerin ücretsiz olarak sundukları özel dersleri içeren dil atolyeleri imkanı.

  Dans Atolyeleri, tekne turları, dalış, sörf okulları.

  Ücretsiz ve size özel bireysel çalışma alanları.

  Sosyalleşip pratik yapabileceğiniz öğrenci salonları.

  Geniş ve büyük bir kütüphane ile dersleriniz için kaynak bulabilirsiniz.

   

  imkan

  kanada-dil-okulu-fiyat-listesi

   

  EC Kanada Dil Okulu

   

  Ec Dil Okulları Kanada’da Montreal, Vancouver ve Toronto’da bulunur. Kanada’da dil eğitimleri dünyanın en yaşanabilir ülkesinde güven içinde dil öğrenmek için tercih sebebidir. Kanada’da öğrenciler konaklamalarında ya da okullarında sorun yaşamazlar.

  Kanada Dil Okulu Fiyatları için bu bağlantıyı takip edin.

  ecmontreal

   

  Ec Montreal Dil Okulu

   

  montrealimkanharitamontreal ulusyas

   

   

  Montreal Kanada’da hem ingilizce hem de fransızca konuşulan ortak bir şehirdir. Arnavut kaldırımları ile fransız usulü mimarisi göze çarpar. Bu şehir içi yeşil ağaçlarla dolu, temiz, güvenli, düzenli ve kültürel yapısı gelişmiş bir konumdur. Huzurlu bir hayat süren yaşayanları ile oldukça keyifli bir hayat geçireceksiniz.

  Montreal’de dil eğitimi ile ilgili söylenebilecek bazı olumlu noktalar bulunmakta;

  Şehir merkezinde bulunmaktadır.

  Okul hem ingilizce hem de fransızca dil eğitimi vermektedir.

  İş ingilizcesi üzerine özellikle yoğunlaşmışlardır. Dil atolyeleri bir toplantı masası etrafında yapılarak gerçek bir iş ortamı yaratılır.

  Aktiviteler oldukca fazla. Ücretsiz fitness dersleri, doğa yürüyüşleri, piknikler gibi sürekli bir döngü içindeler.

  Okulda bireysel çalışma odaları bulunuyor.

  Bir öğrenci salonu sosyalleşebilmeniz için sizleri bekliyor.

  Okulda mutfak var. Burada dilediğiniz gibi beslenme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  Bina içinde ayrıca bir restoran var ve dışarıya göre daha ekonomik.

  Üniversite yerleştirme hizmeti burada verilmekte.

   

  derslik

  ectoronto1

   

   

  EC Toronto Dil Okulu

   

   

  torontoimkanharita yasulus

   

   

   

  Toronto 2.6 milyon kişilik nüfusuyla çok büyük bir yerleşim alanıdır. Yapılan kültürel araştırmalara göre 240 farklı toplumun yaşadığı bu karma şehirde her dünya ülkesinden birşeyler bulur ve gelişirsiniz. Toronto yine birleşmiş milletler tarafından dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri seçilmiştir. Dil eğitimi almak için Kanada’yı eğer farklı kültürler tanımak, barışcıl güvenli bir ortamda yaşamak, hızlıca kendinizi geliştirmek istiyorsanız öneriyoruz. Toronto’da dil eğitimi için EC başı çeken dil okullarından biridir.

  Bu okulu ziyaret ettiğimizde ve öğrenci yorumlarını dikkate aldığımızda öne çıkan özelliklerini yazalım;

  Öncelikle okulun merkezi oluşu, Toronto’daki insanların samimi ve dürüst, iyi insanlar olduğu ilk izlenimlerdir.

  Okulda 30 yaş üstü bireyler için de ayrıca eğitim verilmektedir.

  Ücretsiz dil atolyeleri yapılmaktadır. Bu dil atolyelerinde öğrenciler kendilerini ilerletmekte bolca pratik yapmaktadırlar.

  Ücretsiz aktiviteler mümkündür. Geziler, turlar, spor aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.

  Geniş bir kütüphanesi bulunmaktadır. Burada derslerinize ve ödevlerinize çalışabilecek kaynak bulabileceksiniz.

  Derslerden sonra bireysel olarak rahatsız edilmeden çalışabileceğiniz odalar bulunur.

  Öğrenci salonlarında dil eğitiminden sonra bir araya gelerek pratik yapabilirsiniz.

  Mutfak ortak kullanıma açık şekilde okulda bulunur. Burada yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  Cambridge, IELTS, TOEFL, TOEIC sinav merkezi olan okulda dilerseniz eğitiminizden sonra bu sınavlara girebilirsiniz.

  Bina içinde kafeterya bulunmaktadır.

  Üniversite yerleştirme hizmeti bu okulda veriliyor. Akademik yıl programınızı bitirdikten sonra bu sistemle üniversite yerleştirme yapabilirsiniz.

   

  sinif

  ecvancouver

  EC Vancouver Dil Okulu

  imkanlar map

   

  Vancouver’da dil eğitimi almak Toronto için anlattıklarımız ile benzer şeyler içerir. Yine birçok kültürden insan ile kaynaşır, kaliteli bir okulda, düzgün bir eğitim alırsınız. Etrafı doğa harikası ormanlar ve dağlarla çevrili Vancouver’da hem modern şehir hayatı hem de dilediğinizde doğanın içinde olabileceksiniz.

   

  ulusyas

   

  Okulun öne çıkan özelliklerini sayalım;

  Doğal ışıklandırması ile modern ve rahat bir tesis. Okul şehrin önde gelen ve bilinen binalarından birinde yer alıyor.

  Birçok aktivite imkanına yakın, sosyal alanların içinde bulunur.

  Ücretsiz dil atolyelerine katılabilirsiniz.

  Bireysel çalışma odaları bulunur.

  Kütüphanesi geniş ve fazlaca kaynak içeren bir durumdadır.

  Mutfak bölümü bulunur, yemek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

  Okul Cambridge test merkezidir.

  Üniversiteye yerleştirme hizmeti verilmektedir.

   

  Untitled-1

  ingiltere-dil-okulu-fiyat-listesi

  EC Ingiltere Dil Okulu

   

  EC Dil Okulları İngiltere’de Londra, Brighton, Bristol, Oxford, Cambridge, Manchester şehirlerinde bulunmaktadır.

  Ec Ingiltere Dil Okulu Fiyatlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  eclondra1

  Ec Londra Dil Okulu

   

   

  imkanlarharita

   

  Londra’da dil eğitimi almak her öğrenci adayının ilk düşüncesidir. Bu planlamalar genellikle farklı alternatifler ortaya çıktıkca degişebilir. Eğer kararlıysanız Londra’da yabancı dil öğrenmek için seçebileceğiniz en iyi okullardan biri Ec’dir. Londra çok kültürlü, heyecanlı, yaşamın durmadığı, birçok kültür ve farklı yapıdaki insan kitlelerine ev sahipliği yapan, tiyatrolar, müzikaller, galeriler, eski ve farklı mimariler ile sizi çeker ve kendine bağlar. Londra’da çok fazla sayıda dil okulu vardır. Bunlar arasından sizin yapmanız gereken düzgün ve kurumsal yapıdaki, çok küçük, butik, tek şubeli olmayan, çağın gereklerine uyum sağlamış, teknolojik sınıflar ve donanımlara sahip bir okul seçmektir. Londra’da geniş kültürel ve sosyal çeşitlilik ile sıkılmadan yaşayacak ve kaliteli bir okulda dil eğitimi alacaksınız.

   

  ulus

   

   

  EC’yi tercih etmemiz için bizim gördüğümüz bazı olumlu yanlar;

  Londra’da bölgeler bulunur. 1. bölgeden başlayarak dışarı doğru çıkıldıkca güvenlik ve kalite düşer. Okul 1. bölgede, Euston metro istasyonunun yanındadır. Bu sayede okuldan çıkar çıkmaz metroya binip heryere ulaşabilirsiniz.

  Uygun fiyatlı ve kaliteli yemekler okulda satılıyor. Bu restoranı kullanarak oldukca kazançlı çıkarsınız.

  İş ingilizcesi konusunda uzmanlar. CV hazırlıkları ve sevilen bir aday olmanız için çaba sarfediyorlar.

  Londra’nın zaten saymaya gerek olmayacak kadar park, aktivite, kültürel alanı var.

  Okulda büyük bir kütüphane bulunuyor. Bunu kullanarak derslerden sonra ödevlerinizi yapabilirsiniz.

  Öğrenci salonunda sosyalleşebileceğiniz alanlar bulunmakta.

  30 yaş üstü adaylar için ayrıca eğitim veriliyor.

   

  kapasite

  ecoxford

   

   

  EC Oxford Dil Okulu

   

   

  oxfordimkanlar  oxfordmap

   

  ulus

  Klasik ve eski tarz ingiliz yaşantısı, çok fazla öğrenci ve öğrencilerin fazlalığı nedeniyle daha tasarruflu olabilecek alternatiflerle dolu bir şehir. Oxford dil eğitimleri için güzel bir merkez. Öğrencilerin çokluğu bitiremeyeceğimiz kadar fazla sosyal mekan yaratmış. Heryer restoran, kafe, bar ve bistrolarla dolu. Burada boş zamanlarınızda sürekli olarak yapacak birşey bulursunuz. Oxford universitesi binalarının arasında yer alan okulun içinde kendinizi farklı hissediyorsunuz.

  Oxford’da Dil Eğitimi tercihleri için gözlemlediğimiz bazı artılar;

  Tren istasyonu ve davasa Bodleian Kütüphanesi’ne çok yakındır.

  Oxford Üniversitesi’nin binaları arasında yer alıyor.

  Ücretsiz birçok aktivite, dil atolyeleri, ek dersler veriliyor.

  Okulda tüm sınıflar tıpkı diğer EC Dil Okulları gibi interaktif imkanlarla teknolojik olarak döşenmiş.

  Bireysel çalışma odaları bulunuyor.

  Öğrencilerin sosyalleşmesi için öğrenci salonu adı altında bir alan var. Burada tanışıp pratik yapabiliyorsunuz.

  Okulda bir mutfak bölümü var. Buradan faydalanabilirsiniz.

   

  oxfordkapasite

  eccambridge

   

  EC Cambridge Dil Okulu

   

   

   

  imkanlar  map

  ulusyas

   

   

  Cambridge yemyeşil bakımlı bahçeleri, rahat uaşımı, her köşede sizi şaşkınlığa uğratan tarihi dokusu ile insanı hayran bırakan bir öğrenci şehri. Yemek sektöründe ise çok çok geniş alternatifler sunarlar. Genç nüfusu çok yoğundur. Huzur ve mutluluk verir. Bisikletiniz ile okula ulaşabilir, trafik karmaşası yaşamadan huzur içinde modern okulunuzda eğitim alırsınız.

  Cambridge’de Dil Eğitimi almamız için bazı olumlu gözlemleri aktaralım.

  Okulumuz şehir merkezinde ve sadece ingilizce eğitimi veriyor.

  Ana alışveriş alanının hemen yanında, modern bir binadadır.

  Kitap kulübü, konuşma atolyeleri gibi birçok etkinliği ücretsiz sunuyor.

  Kütüphanesi geniş ve kaynaklar yeterli.

  Bireysel dil eğitimi odaları mevcut.

  Öğrenci salonlarında sosyalleşebilirsiniz.

   

  kapasite

  ecbrighton kopya

   

   

  EC Brighton Dil Okulu

   

   

  imkanlarbrightonharitabrighton

  ulusyasbrighton

   

   

  Brighton Ingiltere’nin dil eğitimi alabileceğiniz en sıcak ve sahil kenarı olan şehridir. Burada güzel bir denize sahip hoş sahil meskenlerinde zaman geçirebileceksiniz. Okul birçok sinema, mağaza, tiyatro, kulüpler ve sergilere çok yakın mesafede. Bunları değerlendirerek eğitim alınırken sosyalleşilecektir. Brighton’da dil eğitimi mutlaka Ingiltere’deki dil okulları arasında düşünülmesi gerekenlerdendir.

  Okulun bizi cezbeden birkaç olumlu yönünü sayalım.

  Okul güzel bir binaya ve temiz bir iç mimariye sahip. Şehir merkezinde bu nedenle tercih sebebi. Ulaşım problemi yok. Deniz kıyısına komşu.

  Kahvaltılarda bir araya gelerek pratik yapıyorlar, iş ingilicesi için CV hazırlama desteği veriyor ve ücretsiz pratik dersleri sunuyorlar.

  Kütüphanesi geniş kaynaklarıyla kullanıma açık.

  Okulda Bireysel çalısma odaları var. Burada ders çalışabiliyorsunuz.

  Öğrenci salonlarında pratik yapmak mümkün.

   

  kapasite

   ecbristol

   

  EC Bristol Dil Okulu

   

   

  imkanlarharita ulusyas

   

  Bristol otobüsle Londra’ya 2 saat mesafede, insanların şehir içinde genellikle yürümeyi tercih ettiği, güzel mekanlara ve kültürel aktivitelere sahip bir şehir. Geceleri cıvıl cıvıl olan sokakları çok hareketlidir. Park street, Corn Street özellikle akşamları davetkar ve bol aktiviteli mekanları barındırır. Bu liman şehri ayrıca güneyin eğlence ve yaşam merkezi olarak da bilinir. Uygun ve ekonomik bir yaşam mümkündür.

  Bristol’de dil eğitimi almak için bazı olumlu noktaları sayalım;

  Okul şehir merkezindedir. Queen meydanında bulunur.

  Geniş, aydınlık ve modern bir tesise sahiptir.

  Birçok aktivite düzenliyorlar. Bunlara katılıp eğlenebilirsiniz.

  Kütüphanede kaynak kitaplar bulunabilir, derslerinize yardımcı kaynaklar yeterlidir.

  Bireysel çalışma odaları ve Öğrenci salonları; yoğunlaşarak ders çalışmak ve sosyalleşmek için sizleri bekliyor.

   

  derslik

  valettamalta

   

  EC Malta Dil Okulu

   

   

  maltaimkanharitamalta   ulusyas

   

  Malta’da dil eğitimi almak için EC Doğru adrestir. Bizim Malta dil okulları ile ilgili hazırladığımız çok geniş bir platfomumuz var.

  www.maltayagidiyorum.com adresinden tüm bilgilere ulaşabilir ve fiyat listeleri dahil olmak üzere herşeyi öğrenebilirsiniz.

  Malta’da tam şehir merkezinde bulunan EC Malta Dil Okulu, Malta’daki en iyi okullardan biri. Aile yanı, yurt, öğrenci evi konaklama imkanları ile birçok alternatif sunar ve en az sorun yaşadığımız okullardan biridir.

  Okulun içinde kendine ait bir kütüphane, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, iş ingilizcesi eğitimi alanlar için özel bir çalışma salonu, bina içinde bir kafe, açıkhava terası bulunur. Malta ufak bir ada olmasına rağmen birçok aktivite oluşturulmuştur ve keyifli zaman geçirirsiniz.

   

  kapasite

  eccapetown kopya

   

   

  EC Cape Town Dil Okulu

   

   

  capetownimkanlar

   

   

  Güney Afrika’da dil eğitimi almak için seçilecek tek şehir Cape Town. Diğer ülkerlere göre daha tasarruflu ve güzel bir konum olan şehirde tam merkezde bulunan okulda renkli ve taze bir atmosfer ile ücretsiz birçok aktiviteye katılarak eğitim alırsınız. Cape Town dil eğitimleri için son yıllarda farklı bir alternatif oldu.

  Okulda kütüphane, bireysel çalışma odaları, öğrenci salonları bulunmaktadır.

   

  ulusyas